HOREHRONSKÉ MECHECHE 2018

HOREHRONSKÉ MECHECHE 2018

17.8.-18.8.2018
Amfiteáter Heľpa, Školská 17, 976 68 Heľpa

Dátum a čas konania: 17.8. - 18.8.2018  
Otvorenie brán: 10:00 hod

Na Horehroní, v čarokrásnom prostredí plnom milých ľudí a bohatých folklórnych tradícií, vznikol pre Vás festival pop-rockového zamerania - Horehronské MeCheChe 2018. Poď a zabav sa s nami, či si horehronec, či z iného kúta Slovenska. Ver, že nám bude spolu fajn!

Čaká ťa bohatá hudobná produkcia na 2 pódiách so slovenskými The Paranoid, BijouTerrier, Peter Bič Project, Juraj Kupec, Bullet Holes, FishFace, Asenth, The Gang SK či zahraničnými Dirty Shirt & Transylwanian FolCore Orchestra (RO), Sendwitch (CZ). a ďalších cez 30 interpretov. Na TALENT & BUSKING STAGE uvidíte nové i známejšie tváre.

V STREET FOOD ZÓNE plnej lákavých dobrôt ťa čaká na rockovom feste neodmysliteľný Jack Daniel's Tennessee Whiskey AIRSTREAM karavan, či slovenský bylinný zázrak TATRATEA stan s chill out zónou i inými produktami od KARLOFF a napenené skvelé pivečko Radegast. V piatok na Tvoje chuťové bunky zaútočia aj Šuhajíci pri panvici.

V sobotu sa uskutoční aj HUDOBNÁ BURZA A BLŠÁK, kde možno nájdeš niečo čo už roky zháňaš . alebo predáš niečo, čo už roky doma prekladáš.

MECHECHE bude aj dejiskom celoslovenského kempu hudobníkov a kapiel KEMP ROCKOVEJ MATURITY, kde sobotnými WORKSHOPMI a MODEROVANÝMI DEBATAMI skúsime napomôcť rozšíreniu hudobného vedomia. Festivalový line up na 80% je o slovenskej novej hudobnej ponuke. Objavujte s nami nové a oprašujte staré :-).

Keďže Heľpa je na trase slovenskej Route 66 SK a rokenrol a motorky k sebe neodmysliteľne patria, prispôsobili sme tomu aj festivalový areál a je vytvorený špeciálny motokemp, kde radi privítame motorkárov z celého Slovenska i zahraničia. Sme BIKER FRIENDLY FESTIVAL, sleduj novinky a ponuku pre motorkárov na Motoscena.sk.

VIAC INFO NA : www.mexexe.sk

FB EVENT: Horehronské mecheche 2018

Pre návštevníkov je pripravený aj festivalový kemp, pre motonávštevníkov motozóna, pre deti detský kútik s dozorom a detským programom. Ozajstná zábava na Horehroní môže začať :-) ! Tak neváhaj a kupuj akčné lístky!
VIP & BACKSTAGE lístok obsahuje vstup do VIP a backstage zóny s vlastným občerstvením a sociálnymi zariadeniami.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Celodenná vstupenka
  Cena
  12,00 €
  Nie je v predaji
 • Celofestivalová vstupenka
  Cena
  22,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP & BACKSTAGE
  Cena
  55,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Sit Down s Veronikou - online
Online event

Sit Down s Veronikou - online

stream 12.11.2020 o 20:00, archív do 14.11.2020 23:59
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2021
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2021

21.02.2021 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia