GOLDEN EUROPEAN LEAGUE 2018

GOLDEN EUROPEAN LEAGUE 2018

Máj - jún 2018
Slovensko

GOLDEN EUROPEAN LEAGUE 2018

Európska liga vo volejbale mužov aj žien získala opäť veľkú prestíž. Po reorganizácii Svetovej ligy a ženskej Grand Prix sa do súťaže vrátilo viacero špičkových európskych volejbalových tímov. Chýbať medzi nimi nebudú ani slovenské reprezentácie, ktoré budú štartovať v elitnej Zlatej Európskej lige. Atraktívny formát súťaže, keď turnaje nahradia zápasy doma a vonku, sľubujú plné tribúny a zaujímavé zápasy. Slovenské tímy sa v rámci Tour predstavia v troch mestách. Začnú v Poprade, potom sa presunú do bratislavskej AEGON Arény a skvelý volejbal uvidia aj v Leviciach. Muži s trénerom Andrejom Kravárikom sa stretnú v skupine so 4. tímom z posledných majstrovstiev Európy Belgickom, kvalitným Estónskom a severanmi zo Švédska. Ženská reprezentácia, na ktorej lavičke čaká premiéra popredného talianskeho trénera Marca Fenoglia, sa stretne v atraktívnom derby s Českom, nepríjemným Bieloruskom a silný Španielskom. Pre Slovenky bude Zlatá EL generálkou na budúcoročné majstrovstvá Európy v Bratislave. Najlepšie tímy z každej skupiny si vybojujú účasť na záverečných turnajoch Final Four, ktoré organizujú Česi (muži) a Maďari (ženy).


SOBOTA 19. MÁJA (POPRAD - ARÉNA POPRAD)
Ženy:
Slovensko - Bielorusko (15:00)
Muži:
Slovensko - Estónsko (18:00)

STREDA 23. MÁJA (POPRAD - ARÉNA POPRAD)
Muži:
Slovensko - Švédsko (18:00)

STREDA 30. MÁJA (BRATISLAVA - AEGON ARÉNA NTC)
Ženy:
Slovensko - Česko (17:00)
Muži:
Slovensko - Belgicko (20:00)

STREDA 6. JÚNA (LEVICE - ŠPORTOVÁ HALA LEVICE)
Ženy: Slovensko - Španielsko (18:00)


Podujatia sú v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie sú dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia