Festival NATURE

Festival NATURE

28.8. - 30.8.2020
Horské stredisko JAHODNÁ pri Košiciach, Jahodná 1, 040 01 Košice

Podujatie Festival NATURE sa v pôvodne avizovanom termíne neuskutoční. Podujatie sa presúva na termín 28.8. - 30.8.2020 (pôvodný termín 26.6. - 28.6.2020). Vstupenky zostávajú v platnosti. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.

Vôbec prvý festival na Slovensku, ktorý spojí výnimočnú hudbu s údernými debatami o životnom prostredí. Taký bude prvý ročník enviro-hudobného festivalu NATURE. Tri dni v krásnej prírode na Jahodnej pri Košiciach uspokoja tých, ktorým “TO” nie je jedno.


Príďte si zaspievať a zatancovať spolu s Janou Kirschner, Korben DallasMartinom Geišbergom, komorným sláčikovým Orchestrom Musica Iuvenalis, Eniesou,Chrisom Ellysom či Dennyiah a ďalšími. Medzičasom sa zastavte podebatovať o klimatickej zmene, cirkulárnej ekonomike, sociálnom podnikaní a mnohých ďalších aspektoch meniacej sa doby a jej dopadoch na naše životy. Charizmatickí a fundovaní spíkri ako napr. Allan Bussard, Juraj Hipš, Erik Baláž, Daniela Piršelová, Ladislav MikoMichal Wiezik, Lenka Mynářová alebo Dr. Ján Stránský sa postarajú o to, že sa na situáciu okolo toľko diktovanej ochrany životného prostredia pozriete kriticky hneď z niekoľkých uhlov. Debatami vás prevedú moderátori Michal Sabo a Radka Kovaľ Mazáková.

Vítané sú celé rodiny - festival je viacgeneračný. Obrovský SRANDA stan a v ňom divadlo na Hojdačke, cvičenie jogy, meditácie aj čítanie. To bude fantastickou oddychovou platformou pre všetkých, bez rozdielu veku.

K tomu všetkému nesmie chýbať chutný eko catering mysliaci aj na vegetariánov či vegánov, pokus o čo najmenšie množstvo odpadu na festivale, eko stanové mestečko a veľa ďalších sprievodných aktivít. Už nie je na čo čakať, prázdniny nemôžete zakončiť lepšie ako na festivale NATURE!

Motto festivalu NATURE : “…až keď bude otrávená posledná rieka a vyrúbaný posledný strom , snáď pochopíme, že peniaze sa jesť nedajú. Nedovoľme nám prísť až sem…”


Viac info na www.festivalnature.sk alebo na FB stranke či Instagrame a You Tube.

Zmena programu vyhradená.


Cena vstupeniek sa bude postupne zvyšovať.

Zľavy:
Deti do 12 rokov majú vstup na festival NATURE zdarma - JE POTREBNÉ SI ZAKÚPIŤ VSTUPENKU V HODNOTE 0€


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • Permanentka
  Cena
  50,00 €
  Počet
 • Jednodňová vstupenka - Piatok
  Cena
  20,00 €
  Počet
 • Jednodňová vstupenka - Sobota
  Cena
  29,00 €
  Počet
 • Permanentka - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Počet
 • Jednodňová vstupenka - Piatok - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Počet
 • Jednodňová vstupenka - Sobota - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
HEX V ŠTIAVNICI
Koncert

HEX V ŠTIAVNICI

14.08.2020 19:00
Amfiteáter Banská Štiavnica, Novozámocká ul. 20/A, 969 01, Banská Štiavnica
Detail podujatia
Cigánski Diabli – folklór na hrade Beckov
Koncert

Cigánski Diabli – folklór na hrade Beckov

14.08.2020 19:00
Hrad Beckov, Beckov 180, 91638 Beckov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia