Festival NATURE

Festival NATURE

13.8. - 15.8.2021
Horské stredisko JAHODNÁ pri Košiciach, Jahodná 1, 040 01 Košice

Podujatie Festival NATURE sa v pôvodne avizovanom termíne 28.8. - 30.8.2020 neuskutoční. Podujatie sa presúva na termín 13.8. - 15.8.2021 (pôvodne avizované ako zrušené neplatí). Vstupenky zostávajú v platnosti (zákazníci, ktorým už bolo potvrdené storno si musia zakúpiť novú vstupenku). V prípade nezáujmu o náhradný termín, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 31.12.2020 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto dodatočnú informáciu emailom.

Vyjadrenie organizátora:

Zrušený enviro - hudobný festival NATURE sa o slovo prihlási v 2021 
Koniec leta mal v Košiciach patriť unikátnemu projektu s environmentálnym zameraním. Chcel nenásilnou formou, cez špičkových odborníkov a hudobníkov otvárať vážne témy. Taký mal byť prvý a jediný festival svojho druhu na Slovensku – festival NATURE.

„Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie a ešte ani teraz nemôžem uveriť, že sme ho skutočne zrušili. Rok práce, plánovania, šperkovania dramaturgie a neistoty kvôli ochoreniu COVID-19 a my to musíme v cieľovej rovinke, dva týždne pred festivalom, zrušiť. Avšak skúsil som si predstaviť, ako by som sa cítil, keby festival predsa len bol. Bolo by to správne stretnúť sa na Jahodnej, aj keď s rúškami, a hovoriť o zodpovednom spávaní sa voči našej planéte? Veď predsa musíme veriť odborníkom, a tí nám teraz radia nestretávať sa. Chrániť sa, byť uvedomelí a pomáhať tak zmierňovať dopady koronavírusu na našu krajinu a ľudstvo celkovo. Verím, že je to dostatočný argument na to, aby to všetci chápali.“ vysvetľuje riaditeľ festivalu Rasťo Šimko.

Festival NATURE ďakuje všetkým za prejavenú dôveru – odmení vás v budúcom roku
Netradičný formát festivalu zaujal širokú verejnosť aj partnerov, ktorí majú „zelené srdcia, myšlienky aj činy“. Všetkým, ktorý si zakúpili lístky či inak festival podporili patrí vďaka. „Za celý realizačný tím ďakujem naším partnerom ktorými sú: Nadácia US Steel Košice, VVS, Resort Jahodná, Ministerstvo životného prostredia SR, Mesto Košice, DPMK, Martinus, KOSIT, WeckoServis, Doraz Cafe, SlovakAid, hotel Dália, Reprocentrum Košice, RTVS, predpredaj.sk, rádio Košice, Interez, PROMISEO, Slovenská poľnohospodárska univerzita – Moja zelená univerzita, zoznam.sk, RYBA Košice, Pilsner Urquell, Sky Radio, SoupCulture, Čistá Energia, Safezvar a s.r.o., Ejoin. Verili nám do poslednej chvíle, a aj teraz po zrušení festivalu sa nám neotočili chrbtom a veria nám ďalej. Aj vďaka ním máme odvahu dávať si odvážne ciele do budúceho roka. Koronavírus pokrstil festival doslova ohňom. Preložený dátum, umelci zo zahraničia museli ísť z lajnapu preč a teraz táto druhá vlna festival úplne odrovnala. Ale ako sa vraví, koniec dobrý všetko dobré. A my veríme na dobré konce. Preto sa uvidíme v 2021.“ dodáva Rasťo Šimko.

Motto festivalu NATURE : “…až keď bude otrávená posledná rieka a vyrúbaný posledný strom , snáď pochopíme, že peniaze sa jesť nedajú. Nedovoľme nám prísť až sem…”

Aktuálne informácie sú na webe: www.festivalnature.sk alebo sociálnych sieťach:
Facebook: https://www.facebook.com/festivalNATURE2020/
Instagram: nature.festival

 • Permanentka
  Cena
  50,00 €
  Nie je v predaji
 • Jednodňová vstupenka - Piatok
  Cena
  20,00 €
  Nie je v predaji
 • Jednodňová vstupenka - Sobota
  Cena
  29,00 €
  Nie je v predaji
 • Permanentka - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji
 • Jednodňová vstupenka - Piatok - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji
 • Jednodňová vstupenka - Sobota - dieťa do 12 rokov
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Sit Down s Veronikou - online
Online event

Sit Down s Veronikou - online

stream 12.11.2020 o 20:00, archív do 14.11.2020 23:59
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2021
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2021

21.02.2021 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia