EAR-GASMIC „10 Year Anniversary“

EAR-GASMIC „10 Year Anniversary“

25.5.2019, 21.00 – 05:30 hod.
Atelier Babylon, Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava

EAR-GASMIC "10 Year Anniversary Edition"

Dátum: 25. 5. 2019
Čas: 21.00 – 05:30hod.
Miesto konania: Atelier Babylon,  Nám. SNP 473/14, 811 06  BRATISLAVA

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/eargasmictube

Aftermovie z posledných troch EAR-GASMIC edícii:
https://youtu.be/sKmslzFk57o
https://youtu.be/swa974_IFXE
https://youtu.be/GGyf7hYx2JI

Presne 25. mája trance-ová párty EAR-GASMIC oslávi svoje neuveriteľné 10. výročie. Bude to zároveň jeden z tých momentov v roku, kedy sa spoločne stretne mnoho našich i vašich kamarátov a naša trance family sa tak na jednu noc opäť zjednotí a preukáže svoje nadšenie pre trance music.

Ako ste mnohí z vás už dlhšiu dobu žiadali, prinášame vám slovenskú premiéru DJa RAM.

Svoju sólovú kariéru odštartoval v roku 2009, v ktorom zároveň silne zabodoval trackom "RAMsterdam". Podporovaný bol všetkými hlavnými trance DJs a taktiež sa stal skladbou roku na ASOT, rovnako samotný Armin van Buuren ju vyhlásil za "najlepšiu skladbu roka".

Najväčší track od RAMa po skladbe "RAMsterdam" prišiel až v októbri 2013. Dôvodom pre napísanie tejto skladby bol veľmi smutný. Strata jeho milovanej manželky Amélie bola príčinou tejto skladby, nazval ju preto "RAMelia" a jej vokál naspievala holandská speváčka Susana. Skladba vyhrala množstvo ocenení po celom svete a bola odohraná 8x po sebe na A State of Trance, v rámci hlasovania o „Future Favorite“ získala neuveriteľných 61, 9% hlasov (doposiaľ celkovo najviac hlasov v rámci ASOTu, kde Armin o tracku "RAMelia" hovorí ako o „all-time favorite“ skladbe. Tento track zároveň získal druhé miesto v rámci Tune of the Year na ASOT 2013).

S pokračujúcou podporou všetkých veľkých DJov, ako je Armin van Buuren, Ferry Corsten, Markus Schulz, Paul van Dyk, Aly & Fila a mnohých ďalších a vydávajúc na všetkých veľkých labeloch ako WAO138 - FSOE - Black Hole a samozrejme jeho vlastnom Grotesque. RAM je na vzostupe s jedinečným RAM zvukom.

S ďalšími 5 skladbami v posledných rokoch na Beatporte a 6 trackmi, ktoré sa umiestnili na prvých priečkach v roku 2017. V roku 2018 povydával ďalšie mnohé veci, kedy sám Armin povedal, že RAM je jeden z najviac pracujúcich ľudí na scéne!

RAMova značka Grotesque rastie veľmi rýchlo aj v rámci jeho eventov v Holandsku, kde v decembri 2018 oslávil 9. výročie Grotesque Indoor Festival #350 pri príležitosti jeho 350. rádio show. Zároveň taktiež vydal novú 3 CD kompiláciu Grotesque. Okrem svojich open to close nocí nazvaných „Strictly RAM“ teraz RAM taktiež posúva značku eventov Grotesque aj do sveta s medzinárodným klubovým turné.

My sme poctení, že už 25. 5. 2019 vám v rámci 10. výročia párty EAR-GASMIC budeme môcť DJa RAM predstaviť na Slovensku po prvýkrát v Ateliéri Babylon!

Ďalším z vystupujúcich počas tejto špeciálnej noci bude Američan SEAN TYAS. Pokiaľ niekto z trance-ových DJov a producentov posledné roky nepodľahol vplyvu EDM a zostal verný svojmu pôvodnému štýlu, tak to bol určite Sean Tyas. Tento Američan, pôvodom z New Yorku sa začal zaujímať o elektronickú hudbu už na počiatku 90. rokov. Od roku 2000 vydáva vlastnú produkciu a dnes je tento vysoko rešpektovaný medzinárodný DJ mnohými odborníkmi označovaný za možnú budúcu jednotku žánru trance. Už teraz je považovaný za nekorunovaného kráľa obľúbeného tempa 138 BPM a je veľmi žiadaným hudobníkom. Na konte má desiatky remixov. Pre remixovanie svojich diel si ho vyberajú i umelci mimo elektronickú tanečnú hudbu ako napr. Pink či Bloodhound Gang, ale taktiež hviezdy ako sú Moby, Armin van Buuren, Above & Beyond, Tiësto a pod. V roku 2016 vydal svoje debutové dvoj-album nazvané „Degeneration“ , v rámci ktorého nechýbajú aj remixy od DJskych kolegov ako sú Giuseppe Ottaviani, Darren Porter, Alex Di Stefano či John Askew.

Sean sa taktiež stal jedným z pilierov VII, najhorúcejšej značky, ktorá spája dohromady zvuky tech-trance, psy trance a melodický trance v rámci jedného labelu, ktorý zahŕňa aj ďalšie obrovské talenty ako sú Avalon, John Askew, Simon Patterson, Will Atkinson, Alex Di Stefano a Orkidea. Sean uplynulý rok odštartoval taktiež svoje vlastné vydavateľstvo Degenerate Records, ktoré narástlo alarmujúcim tempom a je prepojené s jeho týždenným podcastom Degenerate Radio.

Jeho energické a dynamické sety ste mohli zažiť na mnohých majoritných svetových festivaloch zahŕňajúc Tomorrowland, A State of Trance, Ultra Music Festival, Electric Daisy Carnival, Electric Zoo, Godskitchen, Gatecrasher, Ministry of Sound, Zouk Singapore, Beyond Wonderland, Pacha NYC, Avalon Hollywood, Exchange LA, Privilege Ibiza a na mnohých ďalších.

Ear-Gasmic v minulosti v rámci svojich eventov Sean Tyasa hostil už dva krát, teraz sa na Slovensko po neuveriteľných 7 rokoch vráti na naše špeciálne 10. výročie

Headlinerom 10. výročia párty EAR-GASMIC bude  DJ a producent zo Severného Írska – SIMON PATTERSON. Majster melancholických melódií a ostrých beatov. Preslávil sa 21 po sebe idúcimi 1. miestami na Beatporte, rovnako tak ako na všetkých ostatných renomovaných portáloch, s trackmi ako sú Dissolve, Now I Can Breathe Again, Apex, The One, Shadows (s Astrixom), Brush Strokes, Northern Lights, Here and Now, Latika, Thump, Smack, F-16, Bulldozer, Miss You, Taxi a Mood Swing.

Simon Patterson pravidelne vystupuje na najzvučnejších svetových festivaloch a kluboch po celom svete. Jeho turné sú neúnavné a kalendár vystúpení má neustále plný. My sme preto nesmierne radi, že sa nám Simona po dlhých rokoch podarilo zabookovať práve na naše výnimočne 10. výročie EAR-GASMICu.  Simon Patterson je kľúčovým hráčom na všetkých hlavných udalostiach agentúry Insomniac vrátane Dreamstate, EDC, Beyond Wonderland a pravidelne sa objavuje na akciách ako sú A State Of Trance, Creamfields, Tomorrowland, Transmission, BAT, Evolution, Mayday, Luminosity a na nespočetnom množstve ďalších významných elektronických podujatí.

Nakoľko Simon teraz sídli na Miami, jeho veľká časť turné sa koná práve v USA, kde uspokojuje dopyt prostredníctvom svojho soundu. EDM bublina praskla a armády detí, ktoré vyrastali na jemnej a monotónnej muzike  teraz potrebujú niečo s väčšou hĺbkou a dušou.

Spoločne s DJmi ako sú Sean Tyas, Avalon, John Askew, Will Atkinson, Alex Di Stefano a Orkidea je Simon Patterson jeden z elity labelu VII – novej značky, ktorá presadzuje nové hranice tech-trance & psy-trance.

Taktiež Simonova značka Open Up patrí medzi pevne dominantnú na trhu v oblasti kvalitného underground trance, tech & psy. Jeho týždenné Open Up rádio show sú pravidelnou prezentáciou jeho najhorúcejších noviniek z jeho štúdia a taktiež čerstvého tech & psy soundu.

25. mája 2019 zažijete po dlhých ôsmich rokoch návrat Simona Pattersona na Slovensko na EAR-GASMIC, kde spoločne oslávime naše 10. výročie s jeho tech & psy trance setom ostrým ako britva!

Line-up: SIMON PATTERSON (UK), SEAN TYAS (USA), RAM (NL) + 4 ďalší DJs, ktorých mená čoskoro zverejníme...

Vstupné / Entry: (státie)
Regular: od 20 €
VIP: 33 €

Výhody VIP zóny: VIP balkón na poschodí je priestor, v ktorom je lepší výhľad priamo na stage, nechýba možnosť posadiť sa (stoly so sedením), prístup na prízemie na tanečnú plochu, rýchlejšie služby - vlastný VIP bar, obmedzená kapacita pre 150 ľudí.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Standard vstup
  Cena
  23,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP vstup
  Cena
  33,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia