Zoznam s.r.o.
 

Daniel Sloss - X

Hangair, Pri starom letisku 3b, Vajnory, 831 07 Bratislava

16.10.2018 20:00
Kúpiť

Talentovaný a medzinárodne oceňovaný škótsky stand-up komik Daniel Sloss sa po roku opäť vracia na Slovensko a prichádza s novou show X!

Rekordne, už osemkrát, Daniel účinkoval v slávnej nočnej americkej televíznej show "Conan", deväťkrát sa objavil pred publikom najväčšieho svetového festivalu umení Edinburgh Fringe, trikrát mal svoju vlastnú show na Broadway, je aktuálne opäť na turné s množstvom pozitívnych recenzií od médií v Australázii, USA, Veľkej Británii a Európe.

je nová, skvelá, desiata sólová show Daniela Slossa.
Pozývame vás na stand-up vystúpenie plné irónie, inteligencie, humoru i skvelej práce s publikom, aká sa na slovensku často nevidí. Fresh prístup, brilantné postrehy aj angličtina Daniela Slossa vás dostanú!

Špeciálnym hosťom show je Danielov dlhoročný priateľ, skvelý anglický stand-up komik Kai Humphries.
"Sloss je jednoducho svetová trieda ... Nádejný a nehanebný ... veselý ... inteligentne a ironicky rozpráva o pokrytectve človeka" ★★★★★ (Herald Sun, Austrália)
"Zábavné, inteligentné a očarujúce" ★★★★ (Edinburgh Evening News)
"Brutálny pozorovací humor" (Time Out, New York)
"Úžasné… i desivé… obrovské výbuchy smiechu… zlatý klinec festivalu" ★★★★★ The Australia Times

Cena:
predpredaj.sk - 22eur
na mieste - 25eur

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 22,00 €
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.