7 dní - 7 nocí 2018

7 dní - 7 nocí 2018

júl 2018
Banská Bystrica

Projekt Literárna bašta a kníhkupectvo Artforum Banská Bystrica prinášajú tretí ročník literárneho festivalu 7 dní - 7 nocí. 
Nonstop prevádzka kníhkupectva Artforum, ale aj výnimočné diskusie s autormi, koncerty, divadlo a veľa pekných stretnutí.

Od 16. do 22. júla do Banskej Bystrice zavítajú poľský publicista Ziemowit Szczerek, česká spisovateľka Petra Hůlová alebo Divadlo Pôtoň so svojou výpravnou inscenáciou Americký cisár. 
Svoju premiéru na festivale bude mať nový koncertný projekt Kuba Ursinyho, do Bystrice sa vráti skupina Bad Karma Boy aj pesničkár Archívny chlapec. 

Na festivale bude v špeciálnom čítaní uvedený aj slovenský preklad komixu Nick Cave: Mercy on Me. 
Pre filmových fanúšikov sú pripravené projekcie filmov Válek a Daj mi tvoje meno. Pre detské publikum bude počas festivalu sprístupnená výstava venovanú českému ilustrátorovi Miroslavovi Šaškovi.

Viac informácií o programe festivalu nájdete na FB udalosti: facebook event
Hlavným partnerom projektu Literárna bašta je Fond na podporu umenia.

Program (spoplatnené podujatia):
18.7.2018, 20:00 Koncert: Kubo Ursiny & Teatro Fatal
19.7.2018, 19:00 Divadlo Pôtoň: Americký cisár
21.7.2018, 20:00 Koncert: Bad Karma Boy
22.7.2018, 20:00 Koncert: Archívny chlapec


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Odporúčané