3D-expo Bratislava

3D-expo Bratislava

15.11.2019 od 13:00-18:00 a 16.11.2019 od 09:00-18:00
Vodárenské múzeum, Devínska cesta 5364/1, 841 04 Karlova Ves

3D EXPO Bratislava je miestom, kde má návštevník vidieť množstvo 3D tlačiarní a technológií s nimi súvisiacich. Vystavovatelia ukážu tlačiarne schopné tlačiť nie len z plastu ale i z kovu alebo keramických materiálov. Cieľom 3D EXPA je raz ročne osloviť širšiu verejnosť s informáciami čo je nové v technologickom segmente 3D tlače a 3D modelovania. Podujatie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Ak máte doma technologického nadšenca, kutila hoci zatiaľ bez 3D tlačiarne, alebo profesionála pracujúceho s CNC a sústruhmi,  prípadne majstra v 3D tlači, ktorý už má 3D tlačiarní viacero, určite je toto podujatie to správne miesto kde by nemal chýbať.

Pre majiteľov 3D tlačiarní, ktorí chcú ukázať svoje majstrovstvo a pekné výtlačky je určená súťaž 3D modelov. Každý návštevník má možnosť sa pri vstupe zaregistrovať do tomboly a vyhrať napríklad 3D pero, náplne pre 3D tlačiareň alebo pekné výtlačky. Na podujatí si môžete vyskúšať tlač z 3D perom alebo Vám spravia 3D sken hlavy, ktorú si môžete sami vytlačiť doma ako bustu. Počas celého podujatia budú oba dni pôsobivé prednášky venované prieniku odvetví s 3D technológiami (v robotike, výskume plastov pre tlačové struny, keramike či využitie v archeológii, alebo pri výrobe kostýmov či šperkov).

Ide o predajnú výstavu a tak budete mať možnosť využiť výstavné zľavy. Na mieste výhodne nakúpiť nie len tlačový materiál ale aj samotné 3D tlačiarne a príslušenstvo a náhradné diely.

Podrobnosti o podujatí na: www.3d-expo.sk.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • Plné vstupné
  Cena
  4,00 €
  Nie je v predaji
 • Zľavnené vstupné (študenti, invalidi)
  Cena
  2,00 €
  Nie je v predaji
 • Deti do 15 rokov a dôchodcovia
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia