Zoznam s.r.o.
 

Kandráčovci

Hrad Červený Kameň, 900 89 Častá-Červený Kameň

02.09.2018 20:00
Kúpiť

Kandráčovci
2.9.2018, 20:00 hod
Hrad Červený Kameň

Pozývame vás na koncert strhujúcich Kandráčovcov, majstrov ľudovej melodiky v krásnom prostredí hradu Červený Kameň!

Obľúbení Kandráčovci odohrajú na Červenom Kameni exkluzívny koncert vo veľkolepej zostave. Vonku, pod hviezdami, ponúknu viac ako 90 minút svojich najväčších hitov v jedinečnom prevedení.

Hosťami programu budú: Duo Jamaha Štefan Skrúcaný, Miro Noga, Adam Ďurica, ukrajinský spevácky zbor Liberi band, Duo Jamaha a speváčky Monika Kandráčová a Anna Poráčová.

Repertoár tohto telesa je zložený z melódií rôznych kútov Slovenska, so silným akcentom na východoslovenskú, ale i ukrajinskú, rusínsku, či poľskú pieseň. V poslednej dobe do svojho repertoáru Kandráčovci vkladajú hlavne autorské piesne. Práve tie sa tešia u poslucháčov a divákov najväčšej obľube.

Koncert pod taktovkou Kandráčovcov a hostí sa uskutoční v nedeľu 2. septembra 2018 od 20:00 hod.

Predpredaj:
Prvých 500 vstupeniek 17 €
Ďalších 500 vstupeniek 19 €
Následne 21 €

Cena na mieste 25€


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Státie 19,00 €
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.