Vínna cesta v Kriegerovom dvore 2024

Vínna cesta v Kriegerovom dvore 2024

31.05.2024 17:00
Hlavná 77, 080 01 Prešov

Vínna cesta v Kriegerovom dvore zažije v piatok 31. 5. 2024 už svoje 4. pokračovanie, pričom tradícia sa začala písať v roku 2021. Od 17. do 24. hodiny si v priestoroch historického Kriegerovho dvora na Hlavnej 77 v Prešove budú môcť návštevníci vychutnať produkciu siedmich slovenských vinárstiev z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, ochutnať aj talianske vínka s chutným gastrom, zabaviť sa v jedinečnej atmosfére originálnej vínnej uličky. A ešte aj vyhrať cenu v bohatej tombole.

Na Vínnej ceste v Kriegerovom dvore sa zúčastnia tieto vinárstva: Mavín – Martin Pomfy (Vinosady), Vins Winery – Richard Tóth (Vinosady), Juran v Modry (Modra), Vinárstvo Bognár (Svätý Jur), Bobulles (Šenkvice), Sommini (Modra), Vinovin (Pezinok/Vinosady). K dispozícii bude aj ponuka vybraných talianskych vinárstiev.

Vstupenka v predpredaji (do 30. 5. 2024) stojí 25 eur, v deň podujatia na mieste 30 eur. Počet vstupeniek je limitovaný.

Súčasťou zvýhodnenej predpredajovej vstupenky v hodnote 25 eur je degustačný set – taštička, špeciálny brandovaný degustačný kalich, Vínny pas - sprievodný materiál s mapkou a pokynmi k podujatiu, tombolovým číslom a kupónom na nákup jedla. Súčasťou degustačného setu je 10 degustačných žetónov v hodnote po 0,5 eura, 1 žetón v hodnote 5 eur na nákup vína a kupón na nákup jedla v hodnote 3 eurá. V prípade, že si účastník so vstupenkou minie svoje žetóny, môže si ich dokúpiť na mieste podľa svojej voľby a potreby.

Žetóny budú slúžiť ako výlučne jediné platidlo za víno (degustačná dávka 0,03l, 0,1 l, celé fľaše). Nákup v hotovosti ani kartou nie je možný. Ceny vína sú výhradne v réžii vinárov a organizátor ich akceptuje.

Každá vstupenka je očíslovaná a bude zaradená do žrebovania tomboly o ceny od vinárstiev a organizátorov. Tombola sa žrebuje priamo na podujatí približne o 22.30 hodine, ceny budú pre výhercov po overení výherného čísla k dispozícii priamo po žrebovaní, alebo do 8. 6. 2024 v prevádzke Viechy pod klenbami.

Vínna cesta v Kriegerovom dvore je ideálnym podujatím pre strávenie príjemných chvíľ s priateľmi, blízkymi v užšom aj širšom kruhu, ale aj ako firemný event. Vstupenka môže byť aj originálnym darčekom k rôznym príležitostiam.

Klienti, ktorí si kúpia zvýhodnenú vstupenku (do 30. 5. 2024) cez predpredaj.sk, si ju fyzicky vyzdvihnú pri vstupe na podujatie, po overení kódu čítacím zariadením.

Upozornenie: Na podujatí sa budú vyhotovovať fotografické a video materiály, ktoré budú použité výhradne organizátormi na propagáciu podujatia v médiách a na sociálnych sieťach a nebudú poskytnuté na komerčné účely tretím stranám.

Kanály, kde budú pribúdať aktualizované a podrobné informácie:
Web: www.viechapresov.sk
Facebook: https://www.facebook.com/viechapresov
Foto z uplynulého ročníka: https://www.viechapresov.sk/fotogaleria/


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 

  • Štandardná vstupenka
    Price
    25.00 €
    Count

Recommended

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
LORD OF THE DANCE 2024
Show

LORD OF THE DANCE 2024

3.6.2024 a 4.6.2024
Bratislava, Košice
Event detail