Slnovratové Zastavenie

Slnovratové Zastavenie

15.12.2018 18:00
DK Lúky, Vigľašská 1, 851 07 Bratislava

Skôr než sa stretneme v zimnej prírode v slnovratovom kruhu privítať v najdlhšiu noc slnko, ktoré sa k nám začne pomaly opäť navracať, POZÝVAME všetkých fanúšikov piesní z albumov Kolo roka a Kolo života na milé stretnutie.

Stretnete sa s textárkou Danicou Kováčovou, ktorá vám porozpráva ako texty k piesňam vznikali a predstaví vám hostí, ktorí pomáhali pri vzniku oboch CD a tanečného pásma.
Kristína Andrášová Dubajová, ktorá  hudbu zložila a spieva, prepletie rozprávanie piesňami Kola života v komornom šate a podelí sa s vami o príbehy z tvorby piesní.

Spoločne privítame do života aj nové dielko - SPEVNÍK, z ktorého si vy, alebo vaše deti, môžete zahrať (na gitare, na flaute, na klaviri…) piesne Kolo roka aj Kolo života.

Stretnutie je určené pre fanúšikov, ktorí sa už na spevník tešia, radi by sa stretli s tvorkyňami a dozvedeli sa zopár “pikošiek” zo zákulisia.

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Voľné sedenie
    Cena
    15.00 €
    Not in sale

Recommended