"Pocta veľkým hlasom" Martin Chodúr a Trnavský komorný orchester

"Pocta veľkým hlasom" Martin Chodúr a Trnavský komorný orchester

27.11.2024 18:00
Kulturné centrum PANOREX Nová Dubnica, 018 51

Martin Chodúr, populárny český spevák, víťaz jedného z ročníkov súťaže Superstar, s nádherným hlbokým hlasom, poteší svojich fanúšikov koncertom "POCTA VEĽKÝM HLASOM", v ktorom zaznejú najväčšie hity spevákov ako Karel Gott, Karol Duchoň, Waldemar Matuška, Frank Sinatra a ďalších. S blížiacimi sa vianočnými sviatkami si môžete tiež vychutnať nádherné vianočné piesne.

Na vytvorenie koncertu sa podieľali aranžéri Martin Chodúr a Vlastimil Šmída, ktorý zároveň pôsobí ako klavirista a dirigent koncertu. Priečnu flautu zastupuje talentovaná Adéla Švanová. Celý koncert sprevádzajú hráči Trnavského komorného orchestra pod vedením umeleckej vedúcej Alžbety Ševečkovej.

Koncert ponúka mnoho skvelých hudobných výkonov, eleganciu, romantiku i úctu k hudobnej tradícii. Nechajte sa unášať do éry, keď hudba dokázala spájať ľudí a stále rezonuje v našich srdciach.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup
    Price
    25.00 €
    Count

Recommended

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
LORD OF THE DANCE 2024
Show

LORD OF THE DANCE 2024

3.6.2024 a 4.6.2024
Bratislava, Košice
Event detail