Hanička a Murko - Kúzelný kvet - premiéra nového rozprávkového filmu (online)

Hanička a Murko - Kúzelný kvet - premiéra nového rozprávkového filmu (online)

27.11.2020 10:00
Online predstavenie

Najobľúbenejšie bábky, škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko, prinášajú malým deťom celovečerný rozprávkový film!

Premiéra: 27. november 2020 o 10:00 hod.

Dostupnosť v archíve: do 29. novembra 2020 do 23:59 hod. (možnosť opakovaného pozretia)

Dĺžka filmu: 80 minút

Cena: 4 € - rodinný lístok

Miesto: ONLINE na joj.sk

Postup: Po zakúpení vstupenky dostanete do svojho emailu PDF so vstupenkou, v ktorej nájdete svoj prihlasovací kód pre prehratie videa a adresu stránky, na ktorej prenos prebehne. Film bude k dispozícii od piatku 27.11.2020 od 10:00 hod., kedy ho budete môcť vidieť v exkluzívnej premiére! Pre prehratie filmu budete potrebovať zariadenie (telefón, tablet, počítač, televízor…) s pripojením na internet. Tešíme sa na vás 27. novembra o 10:00 hod. a - pozor - až do 29. novembra do 23:59 hod., dokedy film nájdete v archíve a môžete si ho opakovane prehrať!

 Pozvánka na premiéru: https://youtu.be/Otx9GoZZzM4

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako všetky malé deti. Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo čarovné. Podarí sa im vypestovať kúzelný kvet a vďaka nemu prežijú jeden rozprávkový deň, v ktorom nebude chýbať ani detektívna zápletka! A my ho môžeme prežiť s nimi!

V celovečernej rozprávke “Kúzelný kvet” vystúpi spoločne s Haničkou a Murkom 36 zvieratiek - bábok a ich veľká kamarátka Simi (Simona Bartosová). Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci. Hlasy im prepožičali známi a obľúbení herci: Murkovi svoj hlas prepožičal azda najznámejší herec v roliach detských hrdinov - Peter Krajčovič (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi), Haničke zasa Zuzana Jurigová Kapráliková (známa zo Slovenského rozhlasu a tiež ako hlas mnohých animovaných postavičiek), Kure a Sove Bibiana Ondrejková (známa z dabovania Julie Roberts či Phoebe zo seriálu Priatelia), Ďatlovi a Kohútovi Roman Ferienčík (známy z filmu Na vlásku ako Flyn Rider alebo Howard Wolowitz zo seriálu Teória veľkého tresku), ďalším zvieratkám zas Peter Rúfus (známy z mnohých filmov aj ako hlas Harisona Forda, Roberta De Nira, či Michaela Douglasa), Michal Hudák (absolútny OTO 2019 a 2020), Danica Jurčová, Števo Martinovič, či Lucia Siposová.

Celá rozprávka trvá 80 minút a zabavia sa pri nej aj väčšie deti a ich rodičia. Nakrúcalo sa v príťažlivých exteriéroch - na gazdovstve, v lese, na lúke, či pri potôčiku.

Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na 10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú:

 1. Mačiatka
 2. Na dvore býva sliepočka naša (https://youtu.be/WyCh1ihHrQQ)
 3. Čerevný kacheľ, biela pec
 4. Ďube ďateľ do kôry
 5. Ide líška cez horu
 6. Zajačik, ušiačik
 7. Ja som žabka, ty si žabka (https://youtu.be/kyTij5zso8g)
 8. Sedí mucha na stene
 9. Mala som milého
 10. Naša mačka strakata

Rozprávkový film Kúzelný kvet vychádza 27.11.2020 aj na DVD. Zakúpiť si ho môžete na stránke https://www.spinaker.sk/hanicka-a-murko-kuzelny-kvet alebo v partnerských kníhkupectvách a obchodoch.

 

Hanička a Murko majú svoj úspešný YouTube kanál (s viac ako 40 miliónmi videní pesničiek, rozprávok a vzdelávacích videí), vlastný seriál vysielaný v Detskej televízii JOJKO, koncertujú naživo a pred DVD Kúzelný kvet vydali 2 CD a 2 DVD.

Na YouTube kanáli Haničky a Murka nájdete viac ako 100 pesničkových klipov, vzdelávacích videí a rozprávkových príbehov: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na facebookovej stránke Haničky a Murka: https://www.facebook.com/hanickaamurko/ Viac informácií nájdete na www.hanickaamurko.sk

Zvierací kamaráti Haničky a Murka pochádzajú z rodiny maňušiek "Living Puppets". Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické. Výnimočné bábky značky “Living Puppets” nájdete v e-shope so vzdelávacími hračkami HOPLA.sk.

 


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • PPV - Kód
  Price
  4.00 €
  Not in sale

Recommended

Informácie k aktuálnej situácii
Concert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Event detail
ČSOB Bratislava Marathon 2021
Sport

ČSOB Bratislava Marathon 2021

05.09.2021
Bratislava
Event detail
Filip Jančík Tour 2021
Concert

Filip Jančík Tour 2021

tour 2020 - 2021
Slovensko
Event detail
FOLKLÓR VO FRAKU
Concert

FOLKLÓR VO FRAKU

25.06.2021 19:30
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Event detail
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Theatre

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Event detail
LUCIE V OPEŘE TOUR
Concert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Event detail
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Sport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Event detail