WOMAN'S BALANCE DAY

WOMAN'S BALANCE DAY

28.9.2018, 8:00-17:00
Hotel Bratislava, Seberíniho 9, 821 03 Bratislava

Objavte s nami váš ženský potenciál, vnútornú rovnováhu a samu seba.
Deň za odmenu pre každú ženu.

Filozofiou Woman
’s Balance Day je pomôcť, inšpirovať, zdieľať a spájať všetky  ženy, matky, manželky, kamarátky a kolegyne a dožičiť im chvíľu pre seba.

Žena, ktorá vyžaruje spokojnosť a sebavedomie, cíti sa krásna a vnútorne vyrovnaná, nechýba jej zanietenosť, odhodlanie a nadšenie pre čokoľvek sa rozhodne, je schopná rozdávať pozitívnu energiu, pomáhať svojmu okoliu a plniť svoje sny.
Vďaka starostlivosti o svoj vzhľad, telo aj dušu, pozitívnym medziľudským vzťahom, dokáže lepšie pochopiť samu seba a stáva sa z nej šťastnejšia, výkonnejšia aj tvorivejšia žena.

4.ročník konferencie Woman’s Balance Day je príležitosťou, kedy každá žena môže nájsť cestu k vyrovnanému, lepšiemu životu a vnútornej spokojnosti.

Tešiť sa môžete na zaujímavé prednášky, workshopy, diagnostiky, merania a individuálne konzultácie. V beauty stánkoch si budete môcť zakúpiť rôzne produkty a služby pre ženy a informovať sa o novinkách v starostlivosti o telo aj dušu.

Okrem zaujímavých prednášok, ktoré budú prebiehať počas celého dňa, a poobedných workshopov budete mať možnosť nechať sa rozmaznávať v beauty kútikoch. Manikúra, líčenie, masáž tváre, diagnostika vlasov a pleti, meranie kompozície tela, kontrola znamienok dermatologičkou, poradenstvo v obliekaní – vhodné strihy a farby, kurz varenia a mnohé ďalšie merania, diagnostiky, konzultácie a workshopy budú pre vás pripravené, aby ste si mohli poriadne užiť svoj deň za odmenu.

Výživová poradkyňa a organizátorka podujatia Zuzana Líšková vás všetky srdečne pozýva zažiť perfektný Woman’s Balance Day a už teraz teší sa na stretnutie:

„Konferencia ukáže každej žene, že starať sa o seba, žiť v spokojnosti, šťastí a rovnováhe nie je niečo nereálne. Práve naopak, všetky by sme sa mali snažiť urobiť maximum, aby sa nám podarilo nájsť svoju vlastnú cestu, aby každý deň v našom živote bol Balance Day.“


V cene vstupenky bez obeda je zahrnuté:
- ranné občerstvenie
- 2x coffee break
- účasť na prednáškach a workshopoch
- možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi
- diagnostiky, merania, individuálne konzultácie, beauty kútiky
- uvítací balíček s informáciami, propagačnými materiálmi a darčekmi
- ako bonus, počas podujatia budete môcť vyhrať zaujímavé ceny

V cene vstupenky s obedom je zahrnuté:
- ranné občerstvenie
- 2x coffee break
- obed v hotelovej reštaurácii
- účasť na prednáškach a workshopoch
- možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi
- diagnostiky, merania, individuálne konzultácie, beauty kútiky
- uvítací balíček s informáciami, propagačnými materiálmi a darčekmi
- ako bonus, počas podujatia budete môcť vyhrať zaujímavé ceny

PROGRAM KONFERENCIE

8:00 - 8:50                                        Registrácia

8:50 – 9:00 (sála 1)                          Privítanie spoločnosťou Work in Balance.
                                                        Mgr. Zuzana Líšková, konateľka spoločnosti

9:00 – 9:45 (sála 1)                          Tvárová jóga – omladnite bez skalpela a botoxu.
Ing. Zuzana Ondrisová, akreditovaná lektorka a školiteľka tvárovej jógy
Čo je tvárová jóga a aké sú jej benefity? Praktická ukážka cvikov, tipy a rady ako ju zakomponovať do svojho dňa.

9:45 – 10:45 (sála 1)                       Máma může být něžná, jen když je odpočatá.
                                                       PhDr. Marek Herman, psychológ
Prečo je mama základným diamantom nášho života? Je naozaj nikým a ničím nenahraditeľná? Aká má tajomstvá? A otec? Akú úlohu v našom živote zohrávajú vlastne otcovia? Kto nás prevádza Mostom dôvery? A kto Mostom odvahy? A existuje vôbec niečo také ako tajomstvo dobrej rodiny? Alebo ako sa to robí a kedy sa to robí, aby nám doma bolo dobre? A akú úlohu v tom všetkom zohráva žena? Čo sú jej Výsostné vody? To všetko sú otázky, na ktoré si spolu odpovieme počas prednášky, kde zavládne pokojná a pohodová atmosféra.         

10:45 – 11:00                                   Coffee Break

11:00 – 11:45 (sála 1)                     Ako dosiahnuť a udržať ideálnu hmotnosť po 40-tke?
                                                        Mgr. Zuzana Líšková, výživová poradkyňa
Hormonálne zmeny, výkyvy hmotnosti, spomalený metabolizmus a aj napriek tomu nechcem nosiť väčšie číslo oblečenia.

11:45 – 12:30 (sála 1)                     Kult krásy a zdravia na sociálnych sieťach.
                                                       Lucia Víglašová, social media manager, VISIBILITY
Sociálne siete hýbu svetom a, či si to priznáme alebo nie, ovplyvňujú naše myslenie a pohľad na svet. V rámci prednášky sa pozrieme na to, ako sociálne siete zmenili vnímanie nás samých, no ukážeme si aj, že Facebook či Instagram môžu byť veľmi užitočnými pomocníkmi v bežnom živote.

12:30 – 13:15                                   Obed

13:15 – 14:00 (sála 1)                     Krásna a šik v každom veku.
Jana Keketi, imidžová poradkyňa a jediná slovenská držiteľka certifikátu Advanced Image Consulting and Professional Development z prestížneho London Image Institute
Zoštíhľujúce triky, módne trendy a tipy pre každú ženu.

13:15 – 14:00 (sála 2)                     Ako nájsť BALANCE v pracovnom a súkromnom živote, aby som bola šťastná a spokojná.
                                                       Andrea Hinková, šéfredaktorka časopisu Harmónia             
Viete, čo majú takmer všetky ženy spoločné? Hľadajú balans, harmóniu vo svojom živote. Viac sa začínajú zaoberať sebaláskou a už nie sú otrokyňami práce a domácností. Sú sebavedomejšie, a teda aj krajšie a tie múdrejšie neriešia intrigy, ale svoj život a svoju cestu. Odhadzujú stres a stále viac objavujú múdrosť slow life.
Obvykle nastáva zlom v živote žien po štyridsiatke. To je vek, kedy sa veľa vecí mení. A keďže na túto tému mám aj blog, ktorý ideálne dopĺňa časopis Harmónia, práve o týchto ženách a ich životoch budem hovoriť vo svojej prednáške na konferencii WOMAN’S BALANCE DAY.

13:15 – 14:00 (kuchyňa)                 Workshop varenia zdravých a rýchlych receptov.
                                                       Mgr. Zuzana Líšková, výživová poradkyňa
Byť krásnou, úspešnou, šťastnou a spokojnou ženou dnešnej doby, denne zvládať všetky povinnosti doma aj v práci vie byť niekedy veľmi časovo náročné. Chceli by ste sa začať stravovať zdravo a vedieť pripravovať zdravé jedlá pre celú rodinu, tak aby vám ešte ostal čas aj na seba?
Na poobednom workshope si so Zuzkou  Líškovou uvaríte niekoľko chutných a rýchlych jedál, vhodných na raňajky, obedy a večere. Spoznáte potraviny, ktoré dostanú vaše trávenie do rovnováhy. Naučíte sa pripraviť si ľahké a zdravé recepty a spoznáte nové chute a vône, vďaka jedinečnej kombinácii byliniek, korenín a lokálnych bežne dostupných potravín.

14:00 – 14:45 (sála 1)                     Novodobé trendy v plastickej chirurgii.
                                                       MUDr. Patrik Paulis, plastický chirurg

14:00 – 14:45 (sála 2)                     Voňavé ženské zdravie – životný balance s esenciálnymi olejmi.
                                                        Katarína Ďurove
Vône a ženy… to je večná a zmysluplná kombinácia. Avšak vône môžu nielen voňať, ale aj liečiť telo aj dušu, rozpúšťať zablokované emócie, podporovať nás v našich zámeroch, zvyšovať naše sebavedomie či našu zmyselnosť… Nehovorím však o syntetických parfémoch, ale o esenciálnych olejoch, ktoré sú považované za “DNA” rastlín. Dokážu nám tak prepožičať svoje vlastnosti. Oleje zo stromov uzemňujú, oleje z kvetov povznášajú, oleje z miazgy ochraňujú… a okrem toho všetky liečia a podporujú naše zdravie. Esenciálne oleje nás prinavracajú k tradíciám dávnych tisícročí – ale moderným a veľmi dostupným spôsobom. Vo fľaštičkách s esenciálnymi olejmi je mágia, ktorou môžeme jednoducho a účinne deň za dňom skvalitňovať náš život.

14:00 – 14:45 (sála 3)                     Cesta k hormonálnej rovnováhe ženy.
                                                       Martina Mošková, Be Balanced, s. r. o.
Hormóny majú nezastupiteľné miesto v našom ženskom tele. Ak je ich hladina nevyrovnaná, telo nám začne dávať signály. Tieto môžu mať nepriaznivý vplyv na náš každodenný život. Na workshope porozumiete príznakom hormonálnej nerovnováhy a dozviete sa viac o pilieroch, ktoré ich ovplyvňujú. Vyskúšaním si praktických techník, pocítite okamžitý efekt na vašom tele a duši.

14:45 – 15:00                                  Coffee Break

15:00 – 15:45 (sála 1)                     Potravinové intolerancie a alergie.
                                                       MUDr. Zuzana Abaffyová, alergológ a imunológ
V súčasnosti sa s nežiadúcimi reakciami na potraviny stretávame vo zvýšenej miere. Subjektívne vnímané ťažkosti po požití rôznych potravín sú veľmi časté. Potravinová alergia je definovaná ako abnormálna imunitná odpoveď organizmu na potraviny. Na rozdiel  od potravinovej alergie je potravinová intolerancia vyvolaná neimunologickými mechanizmami, pričom môže spôsobovať podobné klinické prejavy ako potravinová alergia. Cieľom prezentácie je upozorniť na najčastejšie potravinové alergény, ktoré vyvolávajú  klinické príznaky alergie ako aj na vyvolávateľov intolerancii. Nakoľko verejnosti sú ponúkané rôznorodé diagnostické možnosti, ktoré často nie sú overené ani odporúčané odbornými spoločnosťami upozorníme na medicínsky relevantné možnosti diagnostiky.  Pacienti sú často vystavovaní rôznorodým, bezúčelným diétam. Na druhej strane nerozpoznanie potravinovej alergie a nedodržiavanie bezalergénovej diéty môže viesť k závažným aj celkovým alergickým reakciám.

15:00 – 15:45 (sála 2)                     Bra-fitting – Nosíte správnu veľkosť podprsenky?
Karin Kosková, odborná poradkyňa v oblasti bra-fittingu a manažérka predajne Madam Podprsenka
Ako dokáže správna podprsenka vytvarovať telo aj dušu a ako si správnymi plavkami zvýšiť sebavedomie?

15:45 – 16:15 (sála 1)                     5 návykov efektívnej životosprávy 21. storočia pre silné zdravie a výkon.
                                                         Dušan Plichta, Powerlogy              
V prednáške sa pozrieme na aktuálne trendy v životospráve a budúcnosť prepojenia nášho zdravia na úspech a každodenný výkon. Prejdeme si kritické štandardy pre výber jedla, princípy, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v spleti rôznych odporúčaní v médiách. Na záver si definujeme 5 efektívnych návykov, ktoré za adekvátnu investíciu prinášajú najviac hodnoty pre zdravie mitochondrii ako základných energetických jednotiek bunky.

15:45 - 17:00 (SÁLA 2)                      Prebuďte svoju skrytú silu s metódou Wim Hof
Martin Thám, certifikovaný inštruktor metódy Wim Hof
Metóda Wim Hof je súbor dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. Skvalitňuje prepojenie mysle a tela, odkrýva skrytý potenciál a silu, ktorá je v nás. Metóda je veľmi efektívna, pre kontrolu stresu a zlepšenie sústredenia. V chlade sa učíme uvoľniť, pozorovať a ostať v spojení s dychom. Spoznávame možnosti tela a mysle, prekonávame mentálne aj fyzické bloky. Rozširujeme komfortnú zónu, učíme sa prijať a nechať ísť.

Ďalšie detaily konferencie je možné nájsť tu: https://workinbalance.sk/podujatia/womans-balance-day-2018/Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Výhodný balík 2 celodenných vstupeniek bez obeda
  Price
  168.00 €
  Not in sale
 • Celodenná vstupenka bez obeda
  Price
  89.00 €
  Not in sale
 • Poldenná vstupenka bez obeda (doobeda alebo poobede)
  Price
  69.00 €
  Not in sale

Recommended

HABERA & TEAM 2019 TOUR
Concert

HABERA & TEAM 2019 TOUR

20.06. - 09.11.2019
Slovensko
Event detail
Šansóny a iné piesne
Concert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Event detail
Divadelná Nitra 2019
Theatre

Divadelná Nitra 2019

September – október 2019
Nitra
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
KUBO československý muzikál
Theatre

KUBO československý muzikál

jeseň 2019
Slovensko
Event detail
Angry Birds on Ice
Show

Angry Birds on Ice

rok 2020
Bratislava/ Košice
Event detail
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Concert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Event detail