Vanlife Meet 2023

Vanlife Meet 2023

24.06.2023 18:30 – 03:00
Hidepark Nitra, Vodná 4675, 949 01 Nitra

VANLIFE MEET festival je stretnutím nadšencov slobodného cestovania. 

Lístky v predpredaji sa výhradne vzťahujú na večerný program v sobotu 24.6.2023 od 18:30 – 03:00.
 

LA3NO DELUXE - www.fb.com/la3nocubano 

Predstavujeme vám hlavných hostí sobotnej noci, ktorých poznáte skôr pod menom La3no Cubano. Ako sami hovoria - sú tanečnou slovenskou kapelou, fungujúcou už od roku 2005. Hrajú dobre namiešaný Worldmusic koktejl so sviežou príchuťou slovenského folklóru, etno-elektro a rôznych tanečných rytmov (cigano, latino, cumbia, afrobeats, dnb, reggaeton, orient, balkano, či experimental). 

Janka Travel Hacker - www.fb.com/janka.travelhacker 

Janka „Travel Hacker“ Schweighoferová je blogerka a hackerka, ktorá Slovákom dáva praktické tipy, ako cestovať šikovne a lacno. Jej blog Travelhacker je plný návodov, ako na cestách ušetriť čas, nervy a peniaze a o tie najpraktickejšie tipy sa podelí aj s Vami na našom festivale. Ako o sebe sama hovorí, tak je úplne normálna baba, ktorá žije na Slovensku a nech sa jej vo svete akokoľvek veľmi páči, rada sa stále vracia naspäť. Vďaka cestovaniu získava kopec inšpirácie, čas na seba a nové intenzívne zážitky. Verí, že cestovanie a spoznávanie nových krajín mení pohľad na svet a rozširuje obzory. Jej snom je mať externý žalúdok, aby mohla jesť stále. O jej gastro zážitkoch a cestovateľských tipoch vám povie viac vo svojej prednáške na Vanlife Meet 2023! 

>>> travelhacker.blog/o-travelhackrovi 

MILOSLAV KOLLÁR - www.fb.com/miloslavko 

Miloslav Kollár. Túlavý bard, ktorý na cestách načúva spevom lesov, lúk a víl a dúhovou ihlou z nich tká svoje vlastné verše. Verše o radosti a utrpení, o láske a smútku, o slobode aj zotročení, ktoré v horúcej vyhni svojho srdca pretaví na balady a piesne. To srdce vám v nich podá na dlani. A z jeho plameňov možno preskočí iskra, ktorá zapáli aj vás! Poďte s ním nahliadnúť do sveta kočovníkov, trubadúrov, kaukliarov a planúcich ohňov.

Youtube: youtube.com/channel/UCXNdCAKlbHei20FK-v3MJxA
Soundcloud: soundcloud.com/miloslav-kollar

PIKOSCHKY - www.fb.com/pikoschkyband

Pikoschky sú spojením 3 hudobných svetov a hlavne 3 skvelých kamarátov, ktorým to hrá aj na stage-i a aj pod ním. Energia ich vystúpení by sa dala krájať. V podstate ide o improvizáciu spojenú so žánrami ako nu jazz, funk, electro  swing, house, či drum&bass. Mário Belák zahrá na saxofón, ktorý hrá v rámci niekoľkých projektov a kapiel. Najviac ho zaujíma jazz, ktorý aj študoval v zahraničí. Samuel Kovács zas príde aj s jeho gitáre a nenechá žiadne srdce smutné, ale skôr rozcítené, či šialene poskakujúce lebo jeho hranie je skutočným zážitkom. Samuel spolupracoval s poprednými slovenskými umelcami a je autorom nejedného hitu. Numa Be uzatvára toto trio s jeho DJskými skills a mixuje jednotlivé skladby do súvislého mixu v rámci koncertov. Mimo kapelu sa zameriava na hranie drum&bass a afro house music, a taktiež je majiteľom značky Basement. 

NUMA BE - www.fb.com/numabebsmnt

Numa Be je DJ, muzikant a promotér z Nitry. Na rôznych podujatiach hráva vyše 14 rokov a najviac ho poznáte aktuálne v jeho drum&bass-ovej polohe, ale jeho srdcu je veľmi blízky aj rovný beat, konkrétne Afro House. Je taktiež členom tria Pikoschky a jedným z organizátorov Vanlife. 

Čo je to VANLIFE?

Bývanie v dodávke je životným štýlom bývania na plný alebo čiastočný úväzok vo vozidle, ktoré bolo upravené. V takýchto vozidlách nájdeme základné vybavenie ako priestor na spanie, či varič až po plne vybavenú kuchyňu, toaletu, solárne panely či dostatok úložného priestoru. Niektorí vanliferi si vybrali tento životný štýl a hľadajú slobodu, sebestačnosť a mobilitu bez toho, aby museli platiť za bežné stacionárne bývanie, zatiaľ čo pre iných to môže byť forma ekonomického a dobrodružného cestovania. Aj keď pojem vanlife znamená život v dodávke, je možné využit aj iné typy vozidiel ako autobusy, obytné vozidlá (RV), cestovné prívesy alebo mobilné domy. Na bývanie sa dokonca dajú prispôsobiť aj SUV alebo offroady. Počas tohto podujatia si budete môcť prezrieť rôzne typy vozidiel prispôsobených na cestovanie a bývanie v nich. 

Facebook event: www.facebook.com/events/1834428520277475

Instagram: @vanlifemeet

Zľavy: bez nároku na zľavu


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.
 

  • Saturday night ticket
    Price
    10.00 €
    Count

Recommended

CIBULA FEST 2023
Festival

CIBULA FEST 2023

21.07 - 23.07.2023
Letisko Holíč, Staničná 789/13, 908 51 Holíč
Event detail
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23
Concert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23

Leto 2023
Slovensko
Event detail
Grape Festival
Festival

Grape Festival

11.8.2023 - 12.8.2023
Letisko Trenčín, Legionárska 160, 91104 Trenčín
Event detail
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Concert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Sezóna 2023
Slovensko
Event detail
Žákovic open 2023
Festival

Žákovic open 2023

28.7.- 29.7.2023
Areál Penziónu Žákovic, 311, 913 06 Trenčianske Bohuslavice
Event detail
VODA A KRV NAD VODOU 2023
Theatre

VODA A KRV NAD VODOU 2023

Jeseň 2023
Slovensko
Event detail
Senecké leto
Festival

Senecké leto

17.6.2023 10:00 - 24:00
Slnečné jazerá - juh, 903 01 Senec
Event detail
Opera fest na hrade 2023
Concert

Opera fest na hrade 2023

23.06. - 25.06.2023
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Event detail