Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej - Trnava

Kino Hviezda, Paulínska 1, 917 01 Trnava

15.06.2018 18:00

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať.
Zaujímavý muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom.
Hudobný hosť - počas večera sprievodný hudobný program.

Hostia:
Rehoľná sestra Marietta Renáta Nagyová pomáha vysídleným rodinám z východných oblastí Ukrajiny, ktoré boli z dôvodu ozbrojeného konfliktu nútené opustiť svoje domovy a našli dočasné útočisko v Zakarpatskej oblasti - regiónu susediaceho so Slovenskom. Či už ide o jedlo, oblečenie, lieky, ale aj duchovnú podporu, ktorú vojnou traumatizovaní ľudia potrebujú. Za jej činnosť bola nominovaná na ocenenie Krištáľové krídlo za rok 2015 v kategórii Filantropia.

Noël Czuczor je mladý slovenský herec, ktorého verejnosť pozná najmä z účinkovania v seriáloch Búrlivé víno, Milenky či Za sklom. Filmový divák však ocenil aj jeho skvelý výkon vo filme Petra Bebjaka Čistič. Jeho talent si všimli aj v zahraničí, kde ho obsadili do adaptácie Shakespearovho Hamleta, ktorá je však vyrozprávaná z pohľadu Ofélie. Slovenský herec si vo filme zahrá Hamletovho kamaráta z detstva a je jedným z mála európskych hercov, ktorých vo filme uvidíme.

Denis Lacho je soulový spevák, ktorý vyrastal pod vplyvom americkej country, blues a gospelovej hudby. Ako malý chlapec študoval klavír a v 10 rokoch začal študovať spev. Najväčší vplyv malo 4 ročné štúdium spevu u soulovej speváčky Zuzany Suchánkovej, kde sa bližšie spoznal so soulovou hudbou . V 15 rokoch sa zúčastnil speváckej show Superstar, kde sa dostal do Top 6. Od roku 2009 Denis pravidelne koncertuje a má za sebou už stovky vystúpení.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 
Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej - Trnava
 
 

Predaj lístkov

Price  
Sedenie 15.00 € Not in sale
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.