SEPTICFLESH (GR) a ďalší

SEPTICFLESH (GR) a ďalší

29.06.2024 15:30
Prieskovcový lom nad golfovým ihriskom Maringota, 90901 Skalica

Po jarnom americkom tour a prvých letných festivaloch, priamo z Atén dorazia na Slovensko vládci symfonického death metalu - grécki titáni SEPTICFLESH!

Nebolo to jednoduché, ale podarilo sa! Po minuloročnom vydarenom koncerte Infected Rain a spol. sme veľmi radi, že sa aj tento rok môžme stretnúť v krásnom prostredí pieskovcového lomu na Maringote...! O to viac, že to bude opäť za prítomnosti exluzívnych metalových hostí!

SepticFlesh vznikol už začiatkom 90-tych rokov, na svojom konte majú 11 štúdiových álb, z toho viacero bolo vrámci DM scény prelomových. Odohraté koncerty a festivaly po celom svete. Hlavným mozgom kapely je gitarista Christop, ktorý tiež komponuje orchestrálne prvky. Už od roku 2008 kapela spolupracuje s Pražským filharmonickým orchestrom čo umocňuje velkoleposť týchto opusov.

Môžte sa tešiť na prvotriedný majestátny death metal, popretkávaný atmosférou starovekého sveta, orchestrálnymi a symfonickými prkvami a kopec energie... tiež na krásne útulné prostredie lomu, ktoré má počas koncertov a festivalov jedinečné genius loci!!

Vidíme sa 29.6. v pieskovcovom lome nad golfovým ihriskom v Skalici! Nebude chýbať dobré pivo a jedlo.

Ďalšie kapely oznámime čoskoro!
Deti do 15 rokov v doprovode rodičov zdarma.
FREE CAMP + PARKING


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Prvá vlna
    Price
    29.00 €
    Count

Recommended

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
LORD OF THE DANCE 2024
Show

LORD OF THE DANCE 2024

3.6.2024 a 4.6.2024
Bratislava, Košice
Event detail