ROCK POD KAMEŇOM

ROCK POD KAMEŇOM

20.07. - 22.07.2023
Amfiteáter, Snina

Leto je takmer tu a s ním prichádza obdobie oddychu a zábavy. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si užívajú letné hudobné festivaly a podujatia, tak toto je pre vás skutočná lahôdka. Festival ROCK POD KAMEŇOM sa totiž po ročnej pauze vracia domov do Sniny! Festival vás zavedie do nádherného prostredia Sninských rybníkov, kde vám ponúkne trojdňový mix skvelej hudby a energie. Budete mať možnosť zažiť nezabudnuteľné rockové zážitky!

Nenechajte si ujsť túto príležitosť a označte si v kalendári  termín od 20. do 22. júla 2023. Pridajte sa k nám a stretnite sa s hudobnou komunitou, vychutnajte si skvelú atmosféru a zažite nezabudnuteľný letný festival. Toto je príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať! A čo môžete očakávať od tohto ročníka? Program festivalu vám ponúka všetko, čo si len dokážete predstaviť!  Od klasického rocku po metalové hity, od domácich hviezd až po svetoznáme kapely. ROCK POD KAMEŇOM vám prináša žánrovú pestrosť, ktorú si zamilujú všetci fanúšikovia skvelej hudby. Tak neváhajte a pridajte sa k nám na nezabudnuteľné trojdňové dobrodružstvo!

Jedným z headlinerov tohtoročného festivalu je KREATOR - nemecká thrash metalová legenda, ktorá už viac ako 30 rokov oslavuje úspechy na celom svete. Ich vystúpenia sú nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých fanúšikov metalovej hudby, a preto sa nechajte naživo unášať ich rýchlou  a energickou muzikou až do morku kostí. Tešiť sa môžete aj na PAIN - švédsky industrial metalový projekt založený Peterom Tägtgrenom, ktorý patrí medzi najvýraznejšie predstaviteľov industrial metalu a elektronické hudby. Ich jedinečný mix metalu, elektroniky a rocku je plný silného náboja a originality. Ich vystúpenia sú plné zaujímavých vizuálov a svetelných efektov.

Ďalším zvučným menom je DANIEL LANDA - jeden z najvýraznejších českých rockových interpretov, ktorý svojou energickou hudbou, silnými textami a skvelými vystúpeniami zaručene uchváti každého diváka. V rámci vystúpení sa môžete tešiť aj na zaujímavý hudobný projekt z Poľska ME AND THAT MAN, ktorého zakladateľom je známy spevák Nergal známy z black metalovej skupiny Behemoth. Okrem toho sa na pódiu predstaví aj český spevák TOMÁŠ KLUS, ktorý svojimi pesničkami dostane každého pod pódiom. Slovenskú rockovú skupinu HORKÝŽE SLÍŽE netreba fanúšikom veľmi predstavovať. Ich energické vystúpenie zaručene spríjemní každému  festivalový zážitok.

Na festivalovom pódiu predvedú svoju šou aj ďalší účinkujúci, ako napríklad: Cocotte Minute, John Wolfhooker, Alkehol, Törr, Bijouterrrier, The Now, Checkpoint, Lera, Mofokiller, Yersbelow a Breaking the Tarot, ... , ktorí určite dostanú publikum na nohy a vytvoria skvelú atmosféru, na ktorú tak ľahko nikto nezabudne.

Ale nie len to, čo počujete na pódiu, je dôležité. Veľkým plusom tohto festivalu  je aj jeho miesto konania - nádherné prostredie Sninských rybníkov. Toto miesto je ako stvorené na dokonalú rockovú dovolenku. Festival v nádhernom prostredí Sninských rybníkov je skutočným zážitkom aj pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. Počas hudobných prestávok si môžete užiť osviežujúce kúpanie v biokúpalisku alebo prechádzku v okolí, kde si  budete môcť vychutnať krásy okolitej prírody. A ak sa rozhodnete pre prespanie na mieste, môžete si vybrať medzi hotelom, chatou, autocampingom alebo stanovým mestečkom. V areáli festivalu je množstvo stromov, ktoré vám poskytnú príjemný chládok v horúcich letných dňoch. Čo sa týka stravovania, nebojte sa ani hladu a smädu. V areáli festivalu nájdete množstvo stánkov s chutným jedlom a osviežujúcimi nápojmi.

Krátko a jasne, festival ROCK POD KAMEŇOM  je jedným z najlepších letných podujatí na Slovensku. Príďte si užiť skvelú hudbu, zábavu a nezabudnuteľné letné zážitky v jednom z najkrajších kútov Slovenska.

PROGRAM:


Informácie ku vstupenkám:
Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zadarmo. V prípade vyžiadania je potrebné doložiť doklad o veku dieťaťa.  
Deti od 10 do 14 rokov majú zľavu vo výške  50 %  z aktuálnej ceny na mieste. V prípade vyžiadania je potrebné predložiť doklad o veku dieťaťa. Túto zľavu je možné uplatniť iba na mieste.
ZŤP  zľavy sa neuplatňujú.
ZŤP S vozíčkari a ich sprievod majú zľavu vo výške 50 % z aktuálnej ceny na mieste. Túto zľavu je možné uplatniť iba na mieste. Platný preukaz ZŤP-S,  v ktorom sa definuje, že osoba potrebuje mať so sebou sprievodcu, je potrebné na vyzvanie predložiť. Samostatný vstup do areálu pre sprievodcov nie je možný.

Brány amfiteátra sa otvárajú 20. 7. 2023 o 14:00 hod.


Predpredaj.sk vám um ožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Recommended

CIBULA FEST 2023
Festival

CIBULA FEST 2023

21.07 - 23.07.2023
Letisko Holíč, Staničná 789/13, 908 51 Holíč
Event detail
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23
Concert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23

Leto 2023
Slovensko
Event detail
Grape Festival
Festival

Grape Festival

11.8.2023 - 12.8.2023
Letisko Trenčín, Legionárska 160, 91104 Trenčín
Event detail
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Concert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Sezóna 2023
Slovensko
Event detail
Žákovic open 2023
Festival

Žákovic open 2023

28.7.- 29.7.2023
Areál Penziónu Žákovic, 311, 913 06 Trenčianske Bohuslavice
Event detail
VODA A KRV NAD VODOU 2023
Theatre

VODA A KRV NAD VODOU 2023

Jeseň 2023
Slovensko
Event detail
Opera fest na hrade 2023
Concert

Opera fest na hrade 2023

23.06. - 25.06.2023
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Event detail
PACHO – Zbojník z Hybe
Theatre

PACHO – Zbojník z Hybe

Sezóna 2023
Slovensko
Event detail