Peter Hook and The light

Peter Hook and The light

14.11.2018 20:30
Majestic Music Club, Karpatská 3089/2, 811 05 Bratislava

PETER HOOK & The Light
Substance Albums by Joy Division & New Order.
14.11.2018, MMC Bratislava

14. novembra, v bratislavskom klube MMC opäťvystúpi basgitarista legendárnych Joy Division a New Order, Peter Hook so svojou skupinou The Light, s programom “Substance”. Na Slovensko sa vracia po necelých troch rokoch.

Substance je názov kompilácie ako Joy Dividion tak aj neskoršej inkarnácie New Order. V prípade prvého zoskupenia sa jedná o single a skladby, ktoré sa nezmestili na radové albumy plus kúsky z debutového ep “Ideal for living”.
New orderovský “Substance” je kompilátom 12” palcových verzií singlov a “béčiek” z obobia 1981 až1987.

Od poslednej návštevy v Bratislave stihol “Hooky” (dnes už aj spisovateľ, vokalista a priležitostný DJ ) vydať úspešnú biografiu z účinkovania v jeho bývalej kapele New Order s príznačným názvom Substance: Inside New Order. Tiež vydať 4 živé nahrávky mapujúce prvé dva albumy Joy Division a rovnako New Order plus prebrázdiť s The Light Severnú a Južnú Ameriku, Austráliu a samozrejme vačšiu časť Európy. Aj na tento rok má naplánované množstvo koncertov po celom svete vrátane Bratislavy!

Peter Hook & The Light sú kritikmi aj fanúšikmi považovaní za jednu z vynikajúcich súčastných live kapiel. Svedčí o tom aj fakt, že väčšina ich koncertov je beznádejne vypredaná.
Tým, ktorí mali možnosť užiť si Hookyho v MMC už dvakrát, to netreba pripomínať. Ostatní by si túto oslavu post-punku a britskej alternatívy nemali nechať do tretice ujsť.
Živá legenda sa vracia do MMC v skvelej forme a my sa opäť máme na čo tešiť!!!

VIP vstupenka obsahuje:
vlastný bar, WC, fľaša vína, slané pochutiny

Otvorenie brán: 19.30hod

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Voľné státie
  Cena
  21.00 €
  Not in sale
 • Voľné sedenie
  Cena
  25.00 €
  Not in sale
 • VIP
  Cena
  50.00 €
  Not in sale
 • ZŤP
  Cena
  3.00 €
  Sold out

Recommended