Norwegian Invasion

Norwegian Invasion

30.10.2022 18:00
Randal Club, Karpatská 3089/2, 81105 Bratislava

NORWEGIAN INVASION TOUR 2022

To je názov turné, na ktorom sa spojili traja významný predstaviteľia extrémneho metalu z Nórska: Keep Of Kalessin, Dødheimsgard a Cadaver. 

Keep Of Kalessin oslavujú 25 výročie a pri tejto príležitosti vyrážajú na európske turné so špeciálnou show. Trio z Trodheimu má na konte dve nominácie na cenu Grammy, tretie miesto v nórskej Eurovízii a druhé v rebríčku predajnosti. Nehovoriac o obrovskom množstve pozitívnych ohlasov na ich živé vystúpenia po celom svete. S kapelou spolupracovali aj legendy žánru ako Attila Csihár z Mayhem alebo Frost zo Satyricon. Vzhľadom na to, že nevystupujú tak často a u nás budú mať, nemali by ste si to nechať ujsť. 

FB: https://www.facebook.com/keepofkalessin 

Dødheimsgard, alebo aj stručne DHG, začali ako čisto black metalová kapela, ale časom do svojej tvorby zakomponovali množstvo elektronických, indrustriálnych a experimentálnych prvkov, čo robí ich zvuk absolútne unikátnym. Od roku 1994 sa v kapele prestriedali napríklad Fenriz z Darkthrone, ktorý je spolu s Vicotnikom jedným zo zakladajúcich členov, alebo Galder z Dimmu Borgir. Ich avantgardné koncerty sú vyhľadávaným zážitkom.    

FB: https://www.facebook.com/DODHEIMSGARD

Tretím nástrojom severskej skazy bude death metalový Cadaver z Fredrikstadu. Anders Odden kapelu založil už v roku 1988, kedy sa im podarilo osloviť svojou tvorbou členov legendárnych Carcass natoľko, že im pomohli so zmluvou s Earache records. Po veľmi dlhej prestávke sa mu podarilo Cadaver znovu oživiť spolu s jedným z najlepších bubeníkov súčasnosti Dirkom Verbeurenom, ktorý okrem Cadaveru hrával v Soilwork a jeho hlavným pôsobiskom je momentálne Megadeth! Šanca Vidieť jeho majstrovstvo v malom klube ako na dlani sa už nemusí zopakovať.

FB: https://www.facebook.com/cadavertheband 

Na bratislavskom koncerte im budú robiť spoločnosť ešte maďarský pagan metalisti Bornholm a exotický rebelanti Confess až z ďalekého Iránu. 


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

  • Vstup
    Price
    21.00 €
    Count

Recommended

LUCIE V OPEŘE TOUR
Concert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Event detail
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Concert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Október 2022
Slovensko
Event detail
NESKORO VEČER - talkshow Petra Marcina - jesenné turné 2022
Show

NESKORO VEČER - talkshow Petra Marcina - jesenné turné 2022

Jeseň 2022
Slovensko
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2022
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

27.11.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Event detail
Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie
Concert

Richard MÜLLER ´22 TOUR - pokračovanie

Jeseň / zima 2022
Slovensko
Event detail