Island — Lowcost cestovanie na kúzelný ostrov severu

Island — Lowcost cestovanie na kúzelný ostrov severu

20.04.2022 20:00
Kino Hviezda, Paulínska 1, 917 01 Trnava

Zem drsných Vikingov, ktorá ukrýva vzácne prírodné poklady! Poďte ich objavovať na zážitkovej ceste ostrovom, ktorému vládnu oheň aj ľad. Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli a zažili, Island je iný a jedinečný! Spolu so skúseným cestovateľom Róbertom Tarabom navštívime jeho magické pobrežie, vydáme sa na jeden z najkrajších trekov sveta, okúpeme sa v horúcich prameňoch Modrej lagúny a spoznáme, aké je to kráčať po ľadovci či zdolať aktívnu sopku Katla na snežnom skútri. Nalaďte sa na životný rytmus, ktorý určujú nekonečné lávové polia, nezbedné sopky, stovky vodopádov a tisícky oviec, ...a samozrejme troli, ktorí neradi vidia, keď im postavíte cez obývačku cestu. Ukážeme si aj to, že spoznávať svet sa dá aj bez enormnej záťaže peňaženky.

Robert Taraba
už počas vysokej školy odišiel študovať do nórskeho Trondheimu, kde si zamiloval celú Škandináviu. Aj preto sa do severských krajín vracia každý rok a neustále objavuje nové miesta. Cestovanie nie je len jeho vášňou, ale aj prácou, keďže sprevádza ľudí po celom svete. Bez svojho fotoaparátu sa nepohne ani na krok, aby na svojich fotografiach uchoval čaro výnimočných miest.

--------------------------------------------------
Pre vašu bezpečnosť a zdravie:

  • Použite dezinfekciu pri vstupe
  • Mimo času konzumácie noste respirátor
  • Dodržujte organizačné pokyny

Dodržujte s nami pravidlá bezpečnej zábavy. Ďakujeme!


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Island — Lowcost cestovanie na kúzelný ostrov severu
  • Sedenie
    Price
    5.00 €
    Not in sale

Recommended

Chorea gala 2024
Theatre

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Event detail
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail