Ear - Gasmic with MARK SHERRY

Ear - Gasmic with MARK SHERRY

25. 05. 2024, 22:00 – 05:00 hod.
Aldea Club, Františkánske námestie 408/3, 811 01 Bratislava

Škótsky tech-trancový mág mieri do Aldea klubu!

Presne po 10 rokoch vám Ear-Gasmic prináša tohto vynikajúceho tech-trance majstra naspäť na Slovensko, kde vám predstavíme jeho comeback v novom a modernom klube Aldea v centre Bratislavy.
Pre clubberov a milovníkov viac dynamickej elektronickej tanečnej muziky sa stal Mark Sherry kultovou postavou. Je známy prevažne pre sety plné hutných basov a melodických pasáží, kedy kombinuje temnejšie klubové techno s chytľavým trancom. Na hudobnej scéne ho môžete
registrovať už od roku 1994. Aktuálne vystupuje taktiež pod jeho tvrdšie ladeným alter egom Dark Sherry, či v rámci projektu Gentech (Mark Sherry & Scot Project).
V roku 2019 vydal svoj prvý autorský album nazvaný “Confirm Humanity” a mnohí Marka istotne poznáte aj vďaka jeho impériu Outburst. Platforma, za ktorou stojí práve Mark podporuje vydavateľstvá Outburst, Techburst a Outburst Twilight, Outburst radio show a kompilácie PRISM. Zároveň patrí medzi veľmi vychvaľovaných a značne vyhľadávaných masteringových inžinierov. Vo svete je známy nie len pre jeho vlastnú produkciu a remixy pre vyššie spomenuté vydavateľstvá, ale taktiež pre Reset (Spinnin), Armada, Mental Asylum, High Contrast, Lange & Detox. Marka môžete poznať taktiež z jeho niekdajšieho zoskupenia Public Domain (1999), ktorí stáli za úspešným a dodnes hrávaným trackom Operation Blade, ktorý bol taktiež oficiálnym soundtrackom pre kino film Blade.
Za jeho dlhoročnú kariéru Mark precestoval celý svet a zahral si na väčšine známych eventoch ako sú A State of Trance, Creamfields, Tomorrowland, Qlimax, Dreamstate, Trance Energy, Defqon 1, Q-Dance, Dance Valley, Luminosity Beach Festival, Trance Nation, Gatecrasher a
mnohých ďalších.
Vy, ktorí ste zažili SK premiéru Marka Sherry na našom evente ešte v roku 2014, rozhodne viete, akú skvelú show a silnú porciu energie od jeho setu môžete u nás očakávať.

Už 25. 5. 2024 sa tak tešte na jazdu plnú ráznych beatov, melódií a nekončiacej energie!

DJsky support doplnia obľúbení rezidentní DJi Martin Michniak, Unbeat a Kristy Jay, takže o kvalitnú elektronickú tanečnú hudbu núdza počas celej noci nebude.

Aftermovie z roku 2014 s Markom Sherry v Bratislave: Youtube

- Kapacita klubu, resp. počet lístkov v predpredaji je OBMEDZENÝCH pre 250 ľudí

Viac info na našej oficiálnej FB fan page  prípadne Instagram

 


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Štandard vstup - 1. vlna
  Price
  16.00 €
  Sold out
 • Štandard vstup - 2. vlna
  Price
  18.00 €
  Count
 • Štandard vstup - 3. vlna
  Price
  20.00 €
  Count

Recommended

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Event detail
Havasi Symphonic
Concert

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
FABRIQ MMA 5
Sport

FABRIQ MMA 5

15.06.2024 18:00
Športová hala Milénium, Jiráskova 2317, 940 02 Nové Zámky
Event detail