Zoznam s.r.o.
 

3One & 1Only Mária Čírová

Istropolis, Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislava

24.11.2018 18:00
Kúpiť

Zažite unikát!
Mária Čírová v súčasnosti patrí medzi hudobné divy, akých na slovenskej scéne mnoho nenájdete. Záujem o túto silnú a charizmatickú speváčku stále rastie, a to najmä vďaka jej fascinujúcim živým vystúpeniam. Máloktorý umelec dokáže vtiahnuť publikum do svojho unikátneho sveta tak, ako to už veľakrát počas svojich koncertov dokázala Mária.

Mária Čírová sa vôbec prvýkrát predstaví v gala šou takýchto rozmerov. Počas večera ju totiž bude sprevádzať kapela, Máriine dvorné vokalistky, orchester a spevácky zbor. Divákov zaručene oslní aj baletné vystúpenie sólistov Slovenského národného divadla. Uznávaná diva slovenského koncertného pódia ukážkou svojho talentu prekoná všetky vaše očakávania.

Vo VIP zóne vás čaká VIP zaobchádzanie na vysokej úrovni. S VIP vstupenkou sa môžete tešiť na občerstvenie v zákulisí vrátane alkoholických či nealkoholických drinkov, ktoré bude k dispozícii pred koncertom. Daľšou výhodou VIP vstupu je zabezpečený  samostatný vstup, takže sa vyhnete akémukoľvek čakaniu. Po skončení koncertu vás hostesky odprevadia na After Party, ktorej sa zúčastnia všetci účinkujúci, vrátane nášho unikátu – Márie Čírovej.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
3One & 1Only Mária Čírová
 
 

Predaj lístkov

Price  
ZŤP v sprievode platiaceho diváka 0.00 €
Sektor A 15.00 € Choose place
Sektor B vpravo 25.00 € Choose place
Sektor B vľavo - VIP 69.00 € Choose place
Sektor B vľavo 42.00 € Choose place
Sektor C vpravo - VIP 69.00 € Choose place
Sektor C vpravo 42.00 € Choose place
Sektor C vľavo 25.00 € Choose place
Sektor D 15.00 € Choose place
Please attention, you have a 20 minutes to complete your order
* maximum amount of tickets is 8!

Your cart will be emptied and the tickets returned to the sales.