90 Dňový Akčný Plán - SM&MLM

90 Dňový Akčný Plán - SM&MLM

5.9. - 6.9.2020, 10:00
Ski & Wellness Residence Družba Jasná - Nízke Tatry

Dlho očakávaná...
Špičkovými lídrami oslavovaná a odporúčaná...
Rokmi ​overená...

90 DŇOVKA!!

Tento 90 dňový systém už vypracoval tisíce lídrov a pomohol im s dosiahnutím ich vysnívanej méty - či už to bolo zdvojnásobenie obratu, zväčšenie tímu ľudí, spustenie MOMENTA alebo akýmkoľvek spôsobom ZNÁSOBIŤ PRÍJEM, prišiel konečne aj k nám!

Ak by ste sa spýtali ktoréhokoľvek úspešného distribútora v MLM, čo stojí za väčšinou ich úspechov, každý Vám povie príbeh o 90 dňoch intenzívnej driny alebo tvrdej práce. Nie 30tich a takisto nie 150tich. Na základe tisícov rozhovorov s najúspešnejšími lídrami v biznise o ich ceste za úspechom, sa vytvoril systém 90tich dní, ktoré pomôžu naplno nakopnúť aj Vaše podnikanie. Príprava, pred-spustenie, štart, verbovanie, práca s nováčikom, duplikácia, vzdelávacie systémy,... To všetko od tých najlepších z najlepších len pre Vás a prvý krát v Slovenčine.

Keď sme tento program v našej firme spustili naposledy, neboli sme vôbec pripravení... Nevedeli sme čo máme čakať, ako sa na to pripraviť alebo aké budú výsledky... Proste sme to v celej firme spustili a aj napriek nepripravenosti nenechali výsledky na seba dlho čakať. Len v prvý deň prednášky sme s tímom dohodli vyše 200 nových prezentácií a do dvoch týždňov sa nám zoštvornásobil (4x) mesačný príjem... Všetkých lídrov a distribútorov ktorých sme odvtedy vybudovali, vďačíme práve spomínanej 90dňovke.

Teraz sme sa rozhodli túto platformu spustiť znova a toto tajomstvo úspechu odovzdať absolútne všetkým Sieťovým Marketérom, bez ohľadu na to, z akej firmy pochádzajú! Tentokrát sme sa na tento vzdelávací a osobnostný program (po vzore všetkých rastúcich sietí) poctivo pripravili,  vytvorili sme duplikovateľný systém vzdelávania, pripravili webináre a nastavili dátumy...  Pod záštitou všetkých milionárov  a úspešných osobností sieťového marketingu Vám už v Auguste a Septembri predstavíme systém ktorý zmenil život obrovskému počtu networkerov!

Dva plné dni vedomostí, skúseností a tréningov ako naštartovať vaše podnikanie na jednotku! Poďte spoločne s nami slávnostne UKONČIŤ Váš rok 2020 a naštartovať ten nový a zahájiť tak novú etapu Vášho života!! Kupujte lístky ešte tento mesiac, ináč si priplatíte..  A pamätajte - čím viac svojich ľuďom o tom poviete, tým je väčšia šanca na vybudovanie kvalitnej siete!! Čím viac ľudí z Vášho tímu totiž bude na prednáške, tým viac ľuďom pomôžete splniť ich sny a tým skôr dosiahneš aj ty ten svoj!!

Zákaz prezentovania produktov a firiem!
Na prednáške je striktný zákaz menovania, propagovania alebo akéhokoľvek spomínania akýchkoľvek firiem či produktov. Preto prosím nechajte svoje firemné perá, shaker-e, tričká, odznaky či produkty na hotelovej izbe. Porušenie sa trestá okamžitým vylúčením z prednášky bez nároku na vrátenie vstupného.

Základný vstup Vás oprávňuje zúčastniť sa prednášky v tatrách. Získate základné materiály, pomôcky a garanciu zisku. Vstupenka NEobsahuje ubytovanie ani stravu, tie je potrebné zabezpečiť si vo vlastnej réžii.

VIP Vstupenka obsahuje základný vstup, sedenie v prvých radoch a 2x obed s ostatnými VIP členmi ako aj s Dávidom Zbojekom pri jednom stole. Vstupenka NEobsahuje ubytovanie, to je potrebné zabezpečiť si vo vlastnej réžii.

BONUS: Všetci ktorí si vstupenku zakúpia do 30.6.2020, získajú grátis BASIC vstupenku na SM&MLM Konferenciu v Bratislave v Novembri.

Miesto: Ski & Wellness Residence Družba Jasná - Nízke Tatry
Začiatok 1. online kurzu: 8.8.2020 o 10:00 (3h)
Začiatok 2. online kurzu: 22.8.2020 o 10:00 (3h)
Čas prednášky v Tatrách: 5.9. Sobota (10:00 – 18:00), 6.9. Nedeľa (10:00 – 15:00)

Úvodné online kurzy budú prebiehať v uzavretej Facebook Skupine, do ktorej prístup získate pár dní pred začatím. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu miesta a podmienok prednášky. O takejto zmene budete včas informovaný prostredníctvom e-mailu a na stránkach www.sietovymarketing.sk/90dap.

V súlade s ustanoveniami Občianskeho zákonníka nemá kupujúci právo od zmluvy uzatvorenej medzi kupujúcim a predávajúcim odstúpiť podľa ustanovení občianskeho zákonníka (odstúpenie od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodov), a to vzhľadom k tomu, že sa jedná o zmluvu o využitie voľného času a plnenie je podnikateľom, teda v tomto prípade predávajúcim ako Usporiadateľom Akcie, poskytované v určenom termíne. Ak sa nemôžete zúčastniť zo závažného dôvodu, kontaktujte nás na 90dap@sietovymarketing.sk a vaša žiadosť bude posúdená individuálne.

Ceny sa budú postupne zvyšovať.

Viac info na www.sietovymarketing.sk/90dap


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Základný vstup
  Cena
  119,90  €
 • VIP vstup
  Cena
  209,90  €
 • Balík 5 vstupeniek
  Cena
  499,90  €
 • Balík 10 vstupeniek
  Cena
  899,90  €
 • Balík 25 vstupeniek
  Cena
  1 749,90  €
 • Online vysielanie
  Cena
  119,90  €
 • VIP upgrade (platné len so zakúpeným štandardným lístkom)
  Cena
  100,00  €

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia