Zoznam s.r.o.
 

RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE 2018

Radisson Blue Carlton Hotel Bratislava, Hviezdoslavovo nam.3 811 02 Bratislava

12.04.2018 09:00
Kúpiť

ONLINE REGISTRÁCIA BOLA UKONČENÁ.

12. apríla 2018 sa legendárny bratislavský Radisson Blu Carlton Hotel stane miestom, kde sa stretnú retailoví profesionáli a všetci tí, ktorých baví retail. Tento ročník sa prichystajte na inšpiratívne vystúpenia popredných retailových osobností, ktoré sa budú venovať dvom nosným a veľmi aktuálnym témam, REMODELINGU a HR V RETAILE. Najmä remodeling vnímame ako kľúčové hnutie súčasnosti v celom odvetví, ako motor zmien v kamenných filiálkach, avšak nie vždy zmena nábytku a vizuálnej identity je to pravé, čo zákazník naozaj očakáva.

1. BLOK
Stratégia remodelingu. Dokážu IT riešenia optimalizovať predajný priestor? Vie sa remodeling oprieť o kvalitné dáta? Ako má vyzerať správna remodelingová stratégia a pohľad na prestavbu filiálky z vyššej perspektívy?

2. BLOK
Praktický remodeling. Realita tvorby nového konceptu filiálky a z čoho vychádza? Je zmena nábytku a nové interiérové prvky skutočný remodeling? Je hlavným kritériom prestavby filiálky urobiť „pekný“ obchod? Ako to beží v realite?

3. BLOK
Život dávajú kamenným obchodom ľudské zdroje. Čo treba urobiť pre to, aby v obchodoch pracovali predavači, nie iba podávači tovaru? Je finančná motivácia jediný atribút lepšej služby zákazníkovi? Odkiaľ získať armádu nových predavačov?

Cena vstupenky: 190,80 € vrátane DPH (159 bez DPH).


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.
 
 
  Cena  
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.