Zoznam s.r.o.
 

U FEST 2017

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo

07.10.2017 12:00
Kúpiť

PREDPREDAJ BOL UKONČENÝ.

PROPOZÍCIE UFEST 2017

 

Hlavný organizátor:

BeCool, s.r.o., Nevädzová 6, 821 01, Bratislava

Dátum konania a čas:

7.10.2017, 12:00 – 20:00

Miesto konania:

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, 824 12 Bratislava

NAJÚSPEŠNEJŠÍ youtube festival na SLOVENSKU JE SPÄŤ!

Stretni svojich obľubených youtuberov zo slovenskej a českej scény na jednom mieste.

Na najväčšom festival svojho druhu na Slovensku na teba budú čakať desiatky zón, kopec atrakcií a celodenný program pri ktorom sa rozhodne nudiť nebudeš.

Máme pre teba pripravené tieto zóny: Gaming, Music, Entertainment, Fashion, Youtube Village…

Ak chceš zažiť aj ty deň plný zábavy, získať podpis alebo si spraviť selfie so svojim obľúbeným youtuberom tak na tejto akcii rozhodne nesmieš chýbať!

Viac info získaš TU:

www.ufest.sk

Registruj sa online priamo na stránke predpredaj.sk alebo si môžeš zakúpiť vstupenky na niektorom z našich predajných miest.

Predaj vstupeniek aj na mieste podujatia.

Účasť na akcii nie je limitovaná vekom.

VIP lístok - tohtoročnou novinkou je aj predaj vip lístku, ktorý zahŕňa osobné stretnutia so všetkými youtubermi vo vyhradenej vip zóne, občerstvenie a špeciálna autogramiáda

 

Organizátor BE COOL, s.r.o. si vyhradzuje v závislosti od okolností právo upraviť a bližšie špecifikovať niektoré údaje uvedené v týchto propozíciách, resp. organizačných pokynoch. Organizátor BE COOL, s.r.o. si rovnako vyhradzuje právo zrušiť alebo prerušiť konanie podujatia alebo niektorej z disciplín podujatia v prípade vážneho nebezpečenstva, a to najmä vojny, nepriaznivého počasia, nebezpečenstva teroru alebo iného útoku ohrozujúceho bezpečnosť účastníkov podujatia, resp. z iných vopred nepredvídateľných vis maior udalostí a okolností.

V takomto prípade nemá účastník nárok na vrátenie poplatku, resp. jeho časti nakoľko, organizátorovi už vznikli náklady na prípravu podujatia v čase pred samotným momentom prerušenia/zrušenia podujatia. Organizátor však môže po zvážení všetkých okolností a vyčíslení nákladov spojených s prípravou podujatia kompenzovať bežcovi/bežkyni časť štartovného.

Kontakt: BE COOL, s.r.o., Nevädzová 6, 821 01 Bratislava, Slovenská republika

 
 
  Cena  
Voľné státie 0,00  € Registruj
VIP 0,00  € Registruj
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.