XFN 14

XFN 14

18.11.2018 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava

Slovensko zažije prvý galavečer MMA svetovej úrovne!

Najúspešnejší slovenský raper opäť prekvapuje! Rytmus sa rozhodol profesionálne pôsobiť nielen na hudobnom, ale aj na bojovom poli! Vstúpil do organizácie XFN ako jeden z jej promotérov a bude spoluorganizovať najlepšie zápasy MMA ligy. A XFN teraz pripravuje zápas, aký ešte Slovensko nezažilo! Do bratislavskej haly Ondreja Nepelu prichádza MMA svetovej úrovne. Už v novembri zažijú diváci súboje v klietke, ktoré budú vyrážať dych, v podaní tých najväčších hviezd českej a slovenskej zápasníckej scény.

„XFN prichádza do najväčšej haly Slovenska s pokorou, ale zároveň sme plný veľkých očakávaní,“ vraví Petr Kareš, promotér organizácie a dodáva: „Slovensko MMA žije, je to najrýchlejšie rastúci šport v tejto krajine. A my sme zas najrýchlejšie rastúca MMA organizácia v strednej Európe s najlepšími slovenskými zápasníkmi. Preto pevne veríme, že stretnutie slovenských šampiónov a skvelého publika bude úžasnou akciou.“

Mixed Martial Arts, skrátene MMA, teda mix bojových umení, je syntéza rôznych bojových štýlov ako sú napríklad thajský box, savate, taekwon-do, judo, jiu jitsu a ďalších. Slovenské publikum je známe tým, že si tento športový fenomén jednoznačne veľmi obľúbilo. Doposiaľ však nemalo možnosť zažiť galavečer na takej vysokej profesionálnej úrovni, a to najmä pokiaľ ide o samotné obsadenie bojovníkov. Diváci môžu sledovať bitky hviezd ako sú: Ivan Buchinger – dlhodobo najúspešnejší slovenský fighter, Karlos Vémola – prvý Čech, ktorý sa prebojoval do UFC a na poli československého MMA zatiaľ nenašiel premožiteľa, alebo bojovníci ako Ľudovít Klein či Miroslav Štrbák, ktorí majú svojim talentom našliapnuté do UFC.

„Srdečne pozývam všetkých fanúšikov MMA na galavečer XFN v Bratislave. Bude to najkvalitnejší turnaj, aký ste zatiaľ mohli na Slovensku vidieť,“ pozýva osobne divákov Ivan Buchinger, kráľ slovenského MMA. „XFN stojí pri najlepších zápasníkoch na Slovensku a v Česku a tým nám, aj vám, pomôžu popularizovať MMA ešte viac. Príďte nás podporiť potrebujeme aj vašu silu v ťažkých zápasoch.“

„Mám veľkú radosť, že budem mať na Slovensku adekvátneho súpera. Bohužiaľ so mnou nechcú zápasiť žiadni Slováci, schovávajú sa,“ vraví rázne legendárny český terminátor Karlos Vémola. „Chcel by som všetkých slovenských fanúšikov pozvať, vrátane Piráta Krištofiča, aby prišli na galavečer. Nech sa Pirát príde naučiť, ako ľahko a rýchlo sa ukončuje. Bude to Vémolice, jasná dominancia. Tým dokážem celému Slovensku, že Pirát je len namyslený blbec, ktorý mal len hlúpe reči. Ja na rozdiel od neho, čo poviem, to dokážem.“

Neopakovateľné zážitky plné emócií teda diváci zažijú 18-ho novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Brány podujatia sa otvárajú o 18:00.

Kompletná štartovka turnaja XFN 14!Pre našich fanúšikov ponúkame tiež VIP stoly, ktoré Vám zaručia:
- miesto VIP stolu v bezprostrednej blízkosti ringu
- vstup VIP vchodom od 18:00
- catering vo forme obložených mís na stoloch, ktoré sú doplnené vínom, pivom a nealkoholickými nápojmi.

V prípade, že by Vás naša ponuka VIP stolov zaujala, tak nás prosím kontaktujte na vip@xfn.cz

Sektory: 
- Plocha: sedenie v pravo
- Tribúny: A1, A3, A4, A7, A9, A10

Zľava: Bez nároku na zľavu

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Thomas Anders from Modern Talking
Koncert

Thomas Anders from Modern Talking

28.05.2021 19:00
Zimný štadión Levice, Ľ. Podjavorinskej 21, 934 01 Levice
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia