Warm-up párty [fjúžn]: Gonsofus | United Flavour Soundsystem | Ešli

Warm-up párty [fjúžn]: Gonsofus | United Flavour Soundsystem | Ešli

12.09.2019 20:00
KC Dunaj, Nedbalova 3, 811 01 Bratislava

Festivalový warm-up ako sa patrí. Nielen medzinárodná, ale aj multižánrová tancovačka, na ktorej sa skutočne zahrejete.
Otváračiek nikdy nie je dosť, preto sme tento rok pripravili rovno dve. Na tejto sa naladíte, aby ste ďalší deň na Elektro Hafle vydržali do rána:

Facebook event: https://www.facebook.com/events/938872153112098/

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Lineup:

Medzinárodný projekt GONSOFUS je výsledkom spojenia dvoch talentovaných hudobníkov, ktorí samotní dokážu vo svojej show a tvorbe obsiahnuť až osem hudobných nástrojov naraz. Multiinštrumenalisti využívajúci live-looping, Sasha Mamaev a Gábor Tokár, opisujú svoj špecifický štýl ako „transcontinental groove“. Spájajú žánre ako reggae, dub, hip hop a príbuzné štýly.

Dvojica je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty. Od svojho založenia v roku 2012 aktívne koncertujú po celom svete, najmä v Európe a Amerike. Na konte majú album „Taking Shape“, a aktuálne chystajú vydanie nového EP, o ktorého mix sa postará newyorský producent Jason Goldstein, ktorý spolupracuje s hviezdami ako The Roots, Jay-Y, Nas, Beyonce a mnoho ďalších.

United Flavour Soundsystem je energiou nabitá kapela, ktorá pre vás naservíruje moderný mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music. Divoká show je zaručená. United Flavour tvorí španielska speáčka Sista Carmen a producent a basgitarista Djei Gogo pôvodom z Pobrežia Slonoviny. Na konte majú dva albumy, hrajú už takmer pätnásť rokov a majú za sebou stovky klubových a festivalových koncertov v Česku a zahraničí.

Ešli je rôznorodosť v pravom slova zmysle. Narodila sa slovenským rodičom v texaskom Houstone, vyrastala na cestách ako dieťa misionárov. Navštevovala kostoly a počúvala otcove prednášky o Slovensku, neskôr bola ich súčasťou. Hudba a javisko ju odjakživa sprevádzali. Prihlásila sa na konzervatórium Jaroslava Ježka v Prahe a počas štúdia spolupracovala s množstvom umelcov. Hrala v kapele The High Corporation a v projekte Zorba že ja Buddha.

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

DJs:
ROSSYEBALL je javiskové meno Miroslava Pucovskeho, ktorý sa narodil v Srbsku. Od detstva sa venoval hudbe, už osemročný hral na gitaru a neskôr sa zamiloval do elektronickej hudby. Jeho kariéra DJ-a začala v roku 2012 v Bratislave a odvtedy vystriedal rôzne štýly od electroswingu, house, drum & bass či techna.

Americký DJ Birdperson žije v Bratislave. V Európe bol súčasťou mnohých hudobných projektov, no elektronická scéna ho pozná zo slovenských klubov ako Hopkirk, NuSpirit Klub (R.I.P), UHU, Subclub… Rád kombinuje Drum & Bass, Neurofunk, Funk, Techno, Psy, Tech House, Hip Hop. Jeho obľúbenými DJs sú Mejfus, Dimention, Phibes, Dot, L33, Phace, Rido, QZB… Jeho vlastné beaty spoznáte podľa hlbokých basových liniek a tribálnych rytmov. Beaty, pri ktorých sa nezmôžete na nič iné: len sa úplne odviazať.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich
predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.


  • Voľné státie
    Cena
    4,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
HEX V ŠTIAVNICI
Koncert

HEX V ŠTIAVNICI

14.08.2020 19:00
Amfiteáter Banská Štiavnica, Novozámocká ul. 20/A, 969 01, Banská Štiavnica
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia