Vlci Žilina - Spišská Nová Ves - ZRUŠENÉ

Vlci Žilina - Spišská Nová Ves - ZRUŠENÉ

17.09.2020 17:30
Zimný štadión Žilina, Športová 5, 010 01 Žilina

Podujatie Vlci Žilina - Spišská Nová Ves bolo ZRUŠENÉ. 

Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí.

Krátke vyjadrenie organizátora:

‼️ DNEŠNÝ ZÁPAS PROTI SPIŠSKEJ NOVEJ VSI SA RUŠÍ ‼️
Všetko sme chystali na to, aby sme vám dnes mohli odprezentovať ďalší hokejový zážitok, ale okolnosti sa niekedy veľmi rýchlo zmenia a my musíme na ne reagovať. Veľmi nás to mrzí, ale dnešné stretnutie proti Spišiakom nebude.
Súper nám dnes ráno oznámil, že do Žiliny nepricestuje, čo sa občas tomto období stane. Toto rozhodnutie, samozrejme, rešpektujeme. Určite sa pýtate, aký na to majú dôvod, to je však interná záležitosť Spišskej Novej Vsi, ktorá sa nás netýka. Jediná informácia, ktorou disponujeme je, že súper nepricestuje.

Pre nás je kľúčové, že sa dnes nehrá.

Mrzí nás to. Veľmi sme sa tešili na ďalšie hokejové napätie a na to, že dnes prídete na štadión. Žiaľ, takto narýchlo náhradného súpera sme dnes nezohnali. Vzniknutú situáciu rešpektujeme, hokejový život ide ďalej.
Čo vám vieme dnes ponúknuť je obsah, ktorý vás bude informovať a aj vás pobaví. Mali sme toho prichystaného mnoho, ale kvalita sa dokáže ukázať aj v tom, ako kto vie reagovať na nečakané situácie.
Chceli sme hrať, nehráme. Všetko bolo nachystané a nevyužijeme to. Nejdeme nariekať, ideme ďalej.
Ďakujeme, že ste s nami.
#vlcizilina

 

Žilinskí Vlci vykorčuľujú už vo štvrtok, 17. septembra, na svoj tretí prípravný zápas pred novou sezónou. Buďte aj vy pri tom a fandite domácim! Vidíme sa na zimáku. Tešíme sa na našu svorku. 

#vlcizilina  #hrajbojujzazilinu

Na zimný štadión je zákaz vstupu so zvýšenou telesnou teplotou, kašľom a inými príznakmi ochorenia COVID-19. Je povinnosť dodržiavať 2 metrové rozostupy pri vstupe na štadión a pri státi v rade pred bufetmi, je povinnosť nosiť prekrytie horných dýchacích ciest počas celého trvania zápasu, je povinnosť dodržiavať pokyny usporiadateľov a pravidlá ÚVZ – neobsadzovať vynechané rady a nechať vedľa seba vždy jednu voľnú sedačku, aj keď sa jedná o rodinných príslušníkov.

Ospravedlňujeme sa za sprísnené podmienky, ale je v záujme nás všetkých, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia fanúšikov. Ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie pravidiel!

Cenník:
- dospelí 3 EUR

Zľavy:
- dôchodcovia nad 65 rokov 2 EUR*
- ZŤP EUR*
- študenti EUR*
- deti do 12 rokov 0 EUR*

*zľavy sa uplatňujú priamo v košíku

Fanúšikovia hosťujúceho tímu si môžu zakúpiť vstupenky cez internet - predpredaj.sk, v prípade organizovaného výjazdu, prosíme o rezerváciu vstupeniek na mob. čísle 0911 660 446.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Vlci Žilina - Spišská Nová Ves - ZRUŠENÉ
  • sektor A, B, C
    Cena
    3,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

29.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia