Vianočný koncert Cifrovanej muziky

Vianočný koncert Cifrovanej muziky

21.12.2018 19:00
Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, Demänovská dolina 5, 031 01 Liptovský Mikuláš

Koliba Tri Studničky opäť prináša do Demänovskej doliny kultúru, nečakanej kvality.
Po jesennom Food and Art festivale, štartujeme nový zimný program Folklórna zima 2018 vianočným koncertom Cifrovanej muziky.
Spoločne s Cifrovanou muzikou vystúpi Petra Vraňáková.

Petra Vraňáková - sólistka a členka speváckej skupiny Technik, spolupracuje so Sľukom a Lúčnicou.

Miroslav Štefan - koncert majster kabaretného orchestra Bordeaux, pedagóg, angažmán v Monacu-Monte a množstvo koncertom po celom svete, medzi zaujímavosti patrí jeho vystúpenie pre svetovú hviezdu Jean Marais.

Martin Krakovský - člen komorného orchestra v Dubline, spolupracuje s významnými telesami a sólistami napr.Antonín Gondolán, Felix Slováčeka mnohí iní.

Jaroslav Maďara (akordeón) - doprevádza folklórne legendy ako Helena Zahradníková a Darina Lasciakova,

Bohuslav Kortman - Viola, člen folklórneho súboru Mladosť a Považan,

Pavla Škodová - cimbal, poslucháčka 6.ročníka konzervatória v Bratislave, víťazka medzinárodnej súťaži v Bukurešti v hre na cimbal.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Sedenie pri stole
    Cena
    10,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané