Travelistan – Archív cestovateľských premietaní

Travelistan – Archív cestovateľských premietaní

Archív premietaní 2020/2021
https://www.upcoming.sk/podujatie/travelistan-cestovatelsky-portal

Travelistan – Archív cestovateľských premietaní

Zakúpený lístok je platný pre jedno ľubovoľné cestovateľské premietanie dostupné z archívu na https://www.upcoming.sk/podujatie/travelistan-cestovatelsky-portal po dobu 72 hodín od spustenia premietania. Kód je univerzálny a funkčný pre všetky videá, ale po jeho použití pre sledovanie vybraného videa sa daný kód uzamkne pre konkrétne premietanie a jeho použitie na pozretie iného premietania nebude možné. Bude platný na viacnásobné pozretie po dobu 72 hodín, ale len pre vybrané premietanie. Pre pozeranie iného premietania je potrebné zakúpiť si nový kód.

Cenník:
- PPV 3,50 EUR


Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • PPV (pay-per-view)
    Cena
    3,50 €
    Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Medzinárodné letecké dni SIAF 2021
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021

04.09. - 05.09.2021
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia