TECH ESSENCE #08 - INDUSTRIAL EDITION

TECH ESSENCE #08 - INDUSTRIAL EDITION

20.04.2019, 22:15 - 05:30 hod.
*enjoyclub Žilina, Mariánske Námestie 29/6, 010 01 Žilina

★ TECH ESSENCE #08 - INDUSTRIAL EDITION

★ Alternatívny event v portfóliu Enjoyclubu Vám prináša domáci Martin Frost v spolupráci s Active Melody. Po siedmych vydarených edíciach sa chceme posunúť opäť ďalej. Preto sa Tech Essence po prvýkrát presúva zo zabehnutej Alternatívy na MAINSTAGE, kde oblečieme esenciu housu & techna do industriálnej podoby!

★ Viac priestoru, komfortu, dekorácií, rekvizít a v konečnom dôsledku viac zábavy! Presne to chceme docieliť ôsmym pokračovaním Tech Essence. Chceme, aby ste sa cítili #different a všetko tomu podriadime!

★ Tešiť sa môžeš aj na zaujímavé postavy z industriálneho sveta a samozrejme aj na ďalšiu dvojhodinovku vo forme podcastu na Martinovom soundcloude a taktiež Youtube kanáli Active Melody.

★ Špeciálny hosť nebude tentokrát sám. Kedže je to vôbec prvá TE na mainstage, rozhodli sme sa nafúknuť okrem iných vecí aj lineUP! Preto sme veľmi radi že naše pozvanie prijal jeden z najlepších domácich reprezentantov klubovej scény ELSY, ktorý bude mať okrem iného na starosti aj kvalitný warmUP. Headlinerom tejto epizódy bude DJská a producentská techno dvojica z Budapešti - STEAM SHAPE aka SveTec & Nils!

★ STEAM SHAPE (HU)
instagram.com/steamshape
soundcloud.com/steamshape
youtube.com/user/steamshapemusic
www.steamshape.hu

★ ELSY
facebook.com/DJElsy/
instagram.com/djelsy/
soundcloud.com/luk-chmura

★ MARTIN FROST
facebook.com/MartinFrostOfficial
instagram.com/djmartinfrost
soundcloud.com/martinfrost

★ Vidíme sa na Mariánskom námestí od 22:15

★ Rezervácie Stolov, VIP
Email: enjoyrezervacie@gmail.com
SMS rezervácie: 0907 549 490 12.00 - 18.00

★VIP vstup:
-komfort
-vlastný bar
-priestor priamo za Djom 

★ entry18+ 

★ Open: 22.15 Close: 05.30

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest

 

 • Vstup / Entry
  Cena
  5,90 €
  Počet
 • VIP
  Cena
  11,90 €
  Počet

Odporúčané