...Žiť život s vášňou...

...Žiť život s vášňou...

19.06.2019 19:30
Hotel Hradná brána (pod hradom Devín), Slovanské nábrežie 15, Bratislava 841 10

Publikum sa konečne dočkalo a Eva Černá prichádza so svojou talk show aj do hlavného mesta Slovenska Bratislavy. Priestor vybrala doslova symbolický. “ Hrad Devín je symbolom Slovanov, dýcha tu história bytia, boli tu Kelti i Rimania a hotel Hradná brána poctila svojou náštevou vznešená Britská kráľovná Ažbeta II. aj jeden z predstaviteľov ľudskosti Sir Nicolas Winton. V Devíne stojí aj symbol našej slobody, preto je mi cťou mať talk show práve tu.”

V hoteli Hradná Brána, ktorý stojí priamo pod Hradom Devín, Eva Černá ako moderátorka privíta svojich hostí.

Prvú dámu humoru na Slovensku, prozaičku, spisovateľku, dramaturgičku či glosátorku, Oľgu Feldekovú, ktorú väčšina pozná z televíznych obrazoviek. Oľga je však tiež dámou s velkým srdcom, ktorá prechádza svoju životnú cestu s úsmevom jej vlastným. Oľga Feldeková vydala niekoľko nádherných kníh, ktoré nesú jej výnimočný rukopis a humor s ktorým sa isto narodila. Tiež však žije život manželky i matky piatich detí a prechádza životnými situáciami ako my všetci, napriek všetkému jej úsmev nevychádza z tváre čo je najlepší predpoklad byť súčasťou Talk show ...žiť život s vášňou... Desiatky rokov stojí ako manželka a partnerka pri významnom slovenskom básnikovi a dramatikovi, Ľubomírovi Feldekovi.

 

Sima Martausová
Obohatením večera je úspešná speváčka, skladateľka a divadelná herečka Sima Martausová, ktorej piesne iste prispejú k povznášajúcemu večeru talk show Evy Černej. “ Sima je anjelskou spievajúcou bytosťou, ktorá nás vezme svojim spevom podstatne vyššie nad oblaky, pretože každá jej skladba je povnášajúca a hladiaca každého človeka zvlášť, sama sa prejavuje s láskou cez svoje vášne.” Vraví Eva.
Sima Martausová je čerstvou držiteľkou ocenenia OTO, ako aj mnohých ďalších. Miluje hory a sneh, miluje ľudí a ako napísala na svojom webe, miluje toho kto ich stvoril. Sima vyštudovala divadelné umenie a diváci si ju pamätajú aj ako skvelú divadelnú herečku, členku Radošinského naivného divadla. Spieva to čo žije, je uveriteľná lebo je sama sebou a aj preto si jej tvorbu i ju ľudia zamilovali. Sima v talk show Evy Černej ...žiť život s vášňou... 19.6.2019 o 19.30 hotel Hradná brána-Devín.


Peter Casanova je Český úspešný motivátor a zakladateľ  projektu Fist Class, ktorý zahŕňa vydavateľstvo a prepracovanú webovu stránku, prostredníctvom ktorých Peter Casanova oslovuje čitateľov a fanúškov, ktorým zanecháva svoje rozhovory a odkazy, ktoré sú pomocou ľuďom na ich ceste životom. Peter Casanova je autorom bestsellerov 250 zákonou lásky, Dvanásť sŕdc, 100 najkratších ciest k Tebe. Je rovnako tvorcom dvojmesačníka FC. Peter si našiel tisíce fanúšikov v Čechách i na Slovensku pre svoju úprimnosť a schopnosť podať i zložité životné diania s ľahkosťou jemu blízkou. Keďže úspechy dosiahol i v rámci biznisu, jeho osobná cesta je inšpiráciou pre mnohých a Peter Casanova sa rád o kroky počas svojej cesty delí i cez projekt BusinessLeaders.cz či prostredníctvom podnikateľskej akadémie. O jeho príbehu aj hlbokých myšlienkach zo života sa podelí v Talk show Evy Černej 19.6. 2019 v Bratislave.


VIP vstup zahŕňa: knihu Evy Černej - Žiť život s vášňou, kozmetický balíček a vstup na recepciu po skončení talkshow

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest a každom Telekom centre.

 • Vstup
  Cena
  21,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP vstup
  Cena
  45,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ
Koncert

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ

jeseň 2019
Slovensko
Detail podujatia
Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)
Koncert

SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)

Október - December 2019
Slovensko
Detail podujatia
West SIDE STORY – originál Broadway muzikál
Divadlo

West SIDE STORY – originál Broadway muzikál

Október 2019
Bratislava
Detail podujatia
Royal Rap II
Koncert

Royal Rap II

31.10.2019 21:00
Edison Park, Prievozská 3987/18, 821 09 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia