Summer Chill 4

Summer Chill 4

15.07.2023 14:00
Nákupná zóna Kamenné pole 4449/3, 031 01 Liptovský Mikuláš, pred obchodným domom RGB Liptov

Zaži aj ty nezabudnuteľný zážitok a jedinečnú atmosféru priamo pod Tatrami! Príď sa zabaviť na najväčší a najkvalitnejší autičkársky event na Slovensku v Liptovskom Mikuláši v nákupnej zóne Kamenné pole pred obchodným domom RGB Liptov. Máme pre teba pripravený v poradí už štvrtý ročník eventu pod názvom Summer Chill, kde budeš vidieť nielen tie najnadupanejšie autá z kategórie superšportov, ale zaručene si vychutnáš aj príjemnú letnú atmosféru, o ktorú sa postará DJ Mike Saxi. 

Vedel si, že na Slovensku a v Čechách máme jediný a oficiálny klub majiteľov športových áut? A práve tento klub pod názvom SCC - Supercars Club CZ&SK predstaví svoje superšporty na Summer Chill 4, tak si ich príď pozrieť aj ty! 

Ako každý rok, tak aj tento sme si pre teba pripravili koncerty na ktorých sa určite nudiť nebudeš. Ak rád súťažíš a vyhrávaš, tak sa priprav, máme pre teba súťaže o zaujímavé ceny, ktorým sa bezpochyby potešíš.  Celým dňom ťa bude sprevádzať náš ostrieľaný moderátor Peter Obert. 

Chcel by si sa naživo stretnúť so známym showmanom ako je Koza Bobkov? Máš tú možnosť, aj on bude súčasťou tohtoročného Summer Chillu. Alebo by si rád stretol úspešného businessmana a zberateľa áut Filipa Tureka? Tak ťa potešíme, s Filipom bude živý rozhovor o jeho zberateľskej vášni. 

Pre fanúšikov live koncertov máme pripravené vystúpenie neodolateľnej Karin Pedro a rapera Badmana.

Súčasťou Summer Chillu 4 bude Fightingslava, ktorú ako dobre vieš, tvoria zápasnící Oktagonu Robo Pukač a Fero Fodor. Svojou návštevou nás poctí aj MMA zápasník Alexandr Cverna, ktorý tiež odparkuje svoje auto na tomto evente. 

Ak nás už poznáš, tak dobre vieš, že každý rok máme pripravené niečo nové, niečo jedinečné, nejakú tú čerešničku na torte :) Tak teraz si predstav ring z pneumatík, v ňom zápasy mladých a úspešných bojovníkov a okolo nich tie najluxusnejšie autá aké si kedy na vlastné oči videl! Nepýtame sa ťa či tam chceš byť s nami a toto všetko zažiť, lebo už teraz vieme že CHCEŠ! 

Vidíme sa!

Zľavy:
Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.
 
Vstupenky:
Predpredaj - 12EUR
Na mieste - 15EUR
 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Vstup
    Cena
    12,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
DAC 1904 - FC Spartak Trnava
Šport

DAC 1904 - FC Spartak Trnava

01.10.2023 18:00
Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

28.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia