Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Blue Bear, Mýtna 48, 811 07 Bratislava

26.07.2018 20:00

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných a netradičných príbehoch. Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať. Zaujímavý, mediálne známy muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom. Večerom vždy sprevádza hudobný hosť.

Hostia: 
Veronika Gálová
27-ročnej Veronike bola v novembri 2017 diagnostikovaná rakovina prsníka. Terapiu našla v písaní a na život sa snaží pozerať vždy s úsmevom. Hovorí, že choroba jej dala ešte väčšiu chuť do života a teší sa z každého nového dňa.

Samo Trnka
Komik a zabávač, konferanciér stanupovej šou Pančlajn. Od roku 2016 účinkuje vo vedomostnej šou Dobre vedieť!, kde vystupuje ako vedátor Karol a tiež v relácii Kredenc.

Denis Lacho
Soulový spevák, ktorý vyrastal pod vplyvom americkej country, blues a gospelovej hudby. Ako malý chlapec študoval klavír a v 10 rokoch začal študovať spev. Najväčší vplyv malo 4 ročné štúdium spevu u soulovej speváčky Zuzany Suchánkovej, kde sa bližšie spoznal so soulovou hudbou.

Začiatok o 20:00.
* VIP lístok obsahuje sedenie pred pódiom a občerstvenie.
Zľavy: bez nároku na zľavu

* Po zakúpení vstupenky nám prosím zašlite rezervačný mail s uvedením mena a počtu osôb pri stole na sitdownstories@gmail.com


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 15,00 € Vypredané
VIP sedenie 20,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.