Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Crystal Bar, Jasná Nízke Tatry, 031 01 Demänovská Dolina

21.07.2018 20:00

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných a netradičných príbehoch. Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať. Zaujímavý, mediálne známy muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom. Večerom vždy sprevádza hudobný hosť.

Hostia:
Zuzka Stromková - akrobatická lyžiarka, ktorá v roku 2014 reprezentovala Slovensko na zimných olympijských hrách v Soči. Na olympiáde skončila v disciplíne slopestyle na 20. mieste. Ako prvá v histórií slopestylu odštartovala olympijskú disciplínu. Na pretekoch Nine Queens na ktoré bola pozvaná už niekoľkokrát sa jej podarilo ako prvej žene na svete skočiť dva triky rodeo 900 a flatspin 1080.

Bekim - raper, standup komik, ktorý na bikrosových pretekoch po nešťastnom páde ostal na vozíku. To mu však nebráni, aby si naplno užíval život a bol skvelou inšpiráciou pre mnohých (aj zdravých) ľudí.

Matěj Vávra - spevák, textár, hudobník. Svoju hudobnú kariéru odštartoval v speváckej súťaži X Factor.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 15,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.