Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

21.06.2018 19:00
Blue Bear, Mýtna 48, 811 07 Bratislava

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej - PRIDANÉ PREDSTAVENIE

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných a netradičných príbehoch. Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať. Zaujímavý, mediálne známy muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom. Večerom vždy sprevádza hudobný hosť.

Hostia: 
Hana Koblišková: autorka značky SIT DOWN je vyštudovaná keramička. Svoju kreativitu pretavila do obchodného biznisu, ktorému sa venovala najmä v médiách. Po 11 rokoch na rôznych manažérskych pozíciách v rádiách sa rozhodla osamostatniť a venovať sa umeniu a kreatíve, preto založila vlastnú agentúru s názvom "moja agentúra".

Roman Juraško: sympatický a vždy pozitívne naladený televízny a rozhlasový moderátor odštartoval svoju kariéru v roku 2004 v TV Markíza. Trnavský rodák, pôvodnou profesiou právnik, má za sebou úspešné pôsobenie v šou Česko Slovenská SuperStar, v reláciách Cestoviny, Nákupná horúčka, Zo zákulisia Markízy a ďalších. Diváci ho poznajú ako dlhoročného moderátora Telerána, ale aj ako hlas z rádia Európa 2. Okrem svojich početných profesijných úspechov sa v roku 2014 sa pripojil k projektu AVON za zdravé prsia.

Matej Sajfa Cifra: ostrieľaný moderátor Fun Rádia je vyštudovaný učiteľ, učiteľstvu sa však venoval len 5 rokov. Popri rádiu sa začal vyskytovať aj na televíznej obrazovke. S vlastným programom Webmaster sa uchytil na TV JOJ. V roku 2015 začal na YouTube vytvárať talk show s názvom LevelLama (lvlLama), ktorá je taktiež na jeho YouTube kanále. V novembri 2016 vyšiel jeho historicky prvý vlog, a to z New Yorku. Odvtedy sa vlogom pravidelne venuje, a tvorí ich dodnes. 

Evelyn: vlastným menom Eva Kramerová, je herečkastand up komička, youtuberka a vlogerka, ktorá si získala popularitu viacerými virálnymi videami. V roku 2015 pripravovala seriál TV JOJ Svet podľa Evelyn, kde stvárnila aj hlavnú postavu. Minulý rok dostala pozvanie na účinkovanie v tanečnej show Let´s Dance, kde predviedla ďalší zo svojich talentov a šokovala skvelými výkonmi s tanečným partnerom Lukášom Hojdanom a dotiahli to až pred brány finále.

Hudobný hosť: Peter Letto and Friends - trubkár a spevák v jednej osobe. Už ako 10-ročnému mu učaroval zvuk Louisa Armstronga a Milesa Davisa. Mladá generácia jazzových umelcov tvoria formáciu P.L.Jazz Group.

Začiatok o 19:00.
* VIP lístok obsahuje sedenie pred pódiom a občerstvenie.
Zľavy: bez nároku na zľavu

* Po zakúpení vstupenky nám prosím zašlite rezervačný mail s uvedením mena a počtu osôb pri stole na sitdownstories@gmail.com


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 • Sedenie
  Cena
  20,00 €
  Vypredané
 • VIP sedenie
  Cena
  25,00 €
  Vypredané

Odporúčané