Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

24.05.2018 20:00
Blue Bear, Mýtna 48, 811 07 Bratislava

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať.
Zaujímavý muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom.
Hudobný hosť - počas večera sprievodný hudobný program.

Hostia:
Alexandra Števaňáková - bývalá vojačka. Po strednej ekonomickej škole išla na rok na práporčícku školu do Žiliny, odtiaľ ju pridelili pracovať do Příbrami v ČR, kde spoznala svojho manžela. Po rozdelení sa vrátili na Slovensko, najskôr do Nitry, neskôr do Bratislavy na MO SR, kde zastávala rôzne funkcie. Popri práci vyštudovala vysokú školu - Akadémiu v Liptovskom Mikuláši a bola 3 roky pri EU a NATO v Bruseli. Pred dvomi rokmi odišla po 27 rokoch z armády a v súčasnosti trénuje deti futbal (Inter Bratislava). Stále je však predsedníčkou Združenia žien v Armáde SR.

Braňo Deák - obľúbený slovenský herec. Vyštudoval herectvo na konzervatóriu v Bratislave, pokračoval na VŠMU. Účinkoval v Slovenskom národnom divadle, v Divadle West, v Divadle Aréna a taktiež v muzikáloch na Novej scéne. Zahral si v mnohých slovenských seriáloch - Odsúdené, Druhý dych, aktuálne veľmi obľúbený seriál Oteckovia. Svoje pohybové zdatnosti predviedol aj v tanečnej televíznej šou Let´s Dance, kde sa dostal až do finále.

Peter Bažík - slovenský hudobník, multiinštrumentalista a spevák. Vyštudoval konzervatórium v Žiline a Akadémiu umení v Banskej Bystrici. Hrá na gitaru, husle a klavír. Spieva v slovenčine, angličtine a esperante. Je známy z niektorých speváckych súťaží - Slovensko hľadá Superstar, Eurovision Song Contest či X Factor, ktorú vyhral.

* VIP lístok obsahuje sedenie pred pódiom a občerstvenie.

Zľavy: bez nároku na zľavu
* Po zakúpení vstupenky nám prosím zašlite rezervačný mail s uvedením mena a počtu osôb pri stole na sitdownstories@gmail.com


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 • Sedenie
  Cena
  15,00 €
  Vypredané
 • VIP sedenie
  Cena
  20,00 €
  Vypredané

Odporúčané