Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

27.4.2018, 20.00
Hotel a kaviareň Slávia, Hlavná 63, 040 01 Košice

PODUJATIE JE VYPREDANÉ.

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.
Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať.
Zaujímavý muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom.
Hudobný hosť - počas večera sprievodný hudobný program.

Hostia:
Eva Škovranová sa stala prvou Niche parfumérkou zo Strednej Európy (do elitného klubu parfumérskeho sveta parížskej elegancie patrí iba 200 majstrov). Jej parfumy nájdete na celom svete.  Okrem toho, že vyrába, otvorila si aj dve luxusné predajne, v Bratislave a v Košiciach. Jej príbeh sa začal výrobou mydla. Už jej babička vychovávala mladé grófky a na šľachtické dvory dodávala rôzne voňavé hygienické potreby. Na počesť svojej babičky dostali jej obchody názov 1907.

Július Hudáček - slovenský hokejový brankár. S hokejom začínal v Spišskej Novej Vsi, neskôr chytal za Poprad. V roku 2008 reprezentoval Slovensko na majstrovstvách sveta juniorov v Česku, kde mu patrilo 2. miesto v hodnotení brankárov. V úvode sezóny 2008/2009 prestúpil do HC Košice. V play-off odchytal všetkých 16 zápasov a priviedol Košice k druhému titulu v rade. V sezóne 2010/2011 sa stal najlepším brankárom v percentuálnej úspešnosti zákrokov, keď vo finále play-off vychytal vo východniarskom derby Poprad. Následne pôsobil v Södertälje vo švédskej Allsvenskan, vo Frölunda Indians, chytal za ruskú KHL, kde podpísal zmluvu so Sibirom Novosibirsk. Po skončení sezóny podpísal zmluvu s účastníkom najvyššej švédskej súťaže Örebro HK.

Robo Papp - známy slovenský popový spevák, autor piatich albumov a známych skladieb ako Give it, Intimita či Čo bude potom...?

* Po zakúpení vstupenky je nutné rezervovať si miesto na sitdownstories@gmail.com, v maily prosím uviesť meno a počet osôb.

Zľavy: bez nároku na zľavu

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Odporúčané