Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

Sit down stories - Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej

26.4.2018, 20.00
Blue Bear, Mýtna 48, 811 07 Bratislava

PREDAJ VSTUPENIEK BOL UKONČENÝ.

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.
Úspešná žena, ktorá má za sebou silný príbeh, ktorým dokáže motivovať a inšpirovať.
Zaujímavý muž, ktorý by mal spríjemniť večer svojim šarmom či humorom.
Hudobný hosť - počas večera sprievodný hudobný program.

Hostia: 
Janka Čajágiová - psychologička z Centra včasnej intervenie. Včasná intervencia predstavuje odborné služby, podporu a pomoc rodinám so zdravotne znevýhodnenými deťmi alebo deťmi s rizikovým vývinom v ranom veku.
„Prečo práve títo rodičia majú takéto dieťa a ako im môžem pomôcť? To je otázka, na ktorú hľadám odpoveď vo svojej práci už skoro 20 rokov. Snažím sa rodičom pomôcť zorientovať sa v spleti odporúčaní a terapií od rôznych odborníkov. Ukázať im, ako zvládnuť túto situáciu v rodine tak, aby sa dieťa vyvíjalo čo najoptimálnejšie a zároveň rodičia ostali partnermi, nie iba opatrovateľmi svojho dieťaťa."

Marek Majeský - slovenský divadelný, filmový a dabingový herec. Pôsobil v Trnavskom divadle a v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Od roku 2007 pôsobil na Novej scéne v Bratislave, ale aj v rôznych iných divadlách po celom Slovensku. Televízny divák ho zrejme najlepšie pozná ako farára Jána zo seriálu Horná Dolná, filmový divák zas ako hlavnú postavu z filmu Kandidát.

Matěj Vávra - spevák, textár, hudobník, producent, ktorý sa zviditeľnil v speváckej súťaži X-Factor, odkedy úspešne pôsobí na slovenskej hudobnej scéne.

* VIP vstupenka - Sedenie pred pódiom + občerstvenie.

Zľavy: bez nároku na zľavu
* Po zakúpení vstupenky nám prosím zašlite rezervačný mail s uvedením mena a počtu osôb pri stole na sitdownstories@gmail.com


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Odporúčané