Sit down s Veronikou / Online 2

Sit down s Veronikou / Online 2

25.06.2020 20:00, z archívu do 27.06.2020 23:00
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Prinášame vám ďalší online prenos 25. júna o 20:00 s archívom do soboty 27.júna (23:00)

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.

Hostia: Eva Petričková je mama dvoch dcér - jedna z nich, Poli, má autizmus. Eva a Poli majú instagramový účet SpoluAUT, kde Eva píše o živote s autistickým dieťaťom. Tento účet je veľmi obľúbený nielen medzi autistickými rodina, ale Evu sledujú aj študenti pedagogických smerov, učitelia, terapeuti, alebo aj ľudia, ktorí s autizmom nemajú nič spoločné.

Fero Joke, vlastným menom František Košarišťan, je obľúbený komik, ktorý svojimi paródiami a vtipnými videami zabáva celé Slovensko. Fero je ale okrem toho aj učiteľ v materskej škole pre deti so špeciálnymi potrebami a osobný asistent pre ľudí s ťažkým postihnutím.

Milan André sa narodil v Kanade, ale má slovenské a afroamerické korene a veľký talent. Tento výnimočný hudobník prešiel z Montrealu cez Toronto a Londýn do Bratislavy, kde aktuálne plánuje žiť a tvoriť. Minulý rok tu vydal aj svoj debutový album Who Am I?

Za každý kúpený lístok dostanete 8-miestny kód na link s prenosom, ktorý bude aktívny od 25.6.  20:00, kedy sa začne živý prenos do 27.6. 23:00 (ak by ste tento čas nestíhali). Pravdaže, pri obrazovke môžete byť jednotlivo, alebo celá rodina spoločne, cena platí na jeden voucher pre akýkoľvek počet ľudí v domácnosti 

Cenník:
- PPV 7,50 EUR

PPV (pay-per-view) prenos nájdete tu: live.upcoming.sk/predpredaj-sk


Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).

Kapacita obmedzená. 

Na základe uvoľnenia opatrení vám s radosťou ponúkame vstupenky aj naživo v BLUE BEAR Restaurant and Bar. Vstupenky si môžete zakúpiť TU.


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • PPV (pay-per-view)
    Cena
    7,50 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia