Sit down s Veronikou / Naživo + Online

Sit down s Veronikou / Naživo + Online

06.08.2020, 20:00
BLUE BEAR Restaurant and Bar & U vás doma

Talk show Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a úspešnými hosťami o ich jedinečných, inšpiratívnych či netradičných príbehoch.


Hostia:

Barbara Randušková je aktuálne na očiach ako tlmočníčka do slovenského posunkového jazyka na tlačovkách Igora Matoviča. Posunkovú reč sa začala učiť, keď mala 20. rokov a pomerne rýchlo bola hodená do vody a tlmočila. V Londýne vyštudovala psychoterapiu a aktuálne je jedinou psychologičkou na Slovensku, ktorá používa slovenský posunkový jazyk. Okrem tlačoviek tlmočí prednášky na vysokých školách, divadelné predstavenia a v jednom z rozhovorov povedala, že by si trúfla aj na rap :)

Filip Šebo
je úspešný športovec, bývalý futbalový útočník. Kariéru futbalistu odštartoval v Nemecku, pôsobil v bratislavskom Interi, v Artmedii Petržalka, Rakúsku, Škótsku či Francúzsku. Aktuálne sa venuje triatlonu.


Podujatie a prenos sú v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie sú dostupné v kamenných predajných miestach).


Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Posledný bohém – Karol Duchoň´70
Koncert

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Október 2020
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia