Silvia Josifoska & Sitra Achra

Silvia Josifoska & Sitra Achra

14.01.2021 19:00
U vás doma na https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Speváčka Silvia Josifoska patrí do bluesovej špičky na Slovensku. Svoju hudobnú kariéru odštartovala už v deväťdesiatych rokoch a predstavila sa publiku na mnohých významných podujatiach na Slovensku, v Čechách, na festivaloch Blues Alive, Livin´Blues, Sitno Blues, ale aj v zahraničí: Rakúsko, Taliansko, Rusko a Poľsko. Pravidelne sa Silvia predstavuje aj na viedenskej hudobnej scéne. Hudba tejto stálice vychádza z bluesových koreňov, okorenených žánrami ako funk, soul či rock. Silvia Josifoska je niekoľkonásobnou držiteľkou titulu Slovak Blues Top „Najlepšia bluesová speváčka“ na Slovensku.

Skupina Sitra Achra vznikla pred 14 rokmi na podnet Ericha "Boboša" Procházku, zo začiatku trio, dnes fungujeme ako sextet... Kapela hrá bluesové piesne v moderných úpravách, miešame a používame štýly ako reggae, dub, funk, swing, hillbilly, r'n'r, r&b a iné.. Hrávame hlavne v bratislavských kluboch, ale dostávame pozvania aj na festivaly na Slovensku aj v zahraničí.

Erich "Boboš" Procházka - ústna harmonika / spev

Martin Zajko - gitara

Martin Gašpar - basa

Igor "Ajdži" Sabo - bicie

Martin Wittgrúber - klávesy

Pišta Lengyel – gitara

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov chce projektom Spojme sa za kultúru zabojovať o záchranu umenia a dáva tak priestor kapelám, divadelníkom, tanečníkom, či sólistom rôznych žánrov. Ale najmä umelcom v slobodnom povolaní, ktorých jediným zdrojom príjmu je umenie.

„Pri organizovaní podujatí sú najväčšími položkami v rozpočte: prenájom priestoru, technika a propagácia. V rámci projektu poskytujeme umelcom všetky tieto položky zadarmo, zorganizujeme vystúpenie a navyše im dáme aj symbolický honorár. Zároveň všetky peniaze, ktoré sa vyzbierajú na vstupnom budú odovzdané umelcom,“ povedala o projekte riaditeľka CULTUS Ružinov, Andrea Kozáková.

 

PPV (pay-per-view) prenos nájdete tu: live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).

Kapacita obmedzená.


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 

 

 • Podpora umelcov v sume 1 €
  Cena
  1,00 €
  Nie je v predaji
 • Podpora umelcov v sume 3 €
  Cena
  3,00 €
  Nie je v predaji
 • Podpora umelcov v sume 5 €
  Cena
  5,00 €
  Nie je v predaji
 • Podpora umelcov v sume 10 €
  Cena
  10,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Thomas Anders from Modern Talking
Koncert

Thomas Anders from Modern Talking

28.05.2021 19:00
Zimný štadión Levice, Ľ. Podjavorinskej 21, 934 01 Levice
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Detail podujatia