"S Hudbou Vesmírnou + Meet & Greet"

"S Hudbou Vesmírnou + Meet & Greet"

01.10.2023 18:00
DKC Veritas, Dominikánske námestie 8, 040 01 Košice

Exkluzívny koncert S Hudbou Vesmírnou + Meet & Greet

S Hudbou vesmírnou prichádzajú do Košíc! Okrem koncertu sa môžete tešiť aj Meet & Greet akciu spojenú s premietaním svojrázneho mini-dokumentu s názvom “Čo znamená vymeniť speváčku”.
Zoskupenie S Hudbou Vesmírnou vzniklo v roku 2015 ako voľné pokračovanie predchádzajúcej kapely Hidden Road.

"Sme traja mladí ľudia, ktorých jednoducho nekonečne baví realizovať svoje nápady” - SHV.

Preslávil ich letný hit z augusta 2015 s názvom Je nám teplo, ktorý má už cez 23 mil. pozretí na YouTube. Vo videoklipe si zahral aj známy český herec a režisér Jiří Mádl. V roku 2018 sa stali tvárami spoločnosti ZSSK a podľa YouTube Ads Leaderboard 2018 boli najlepšou reklamou na
Slovensku. Zoskupenie S Hudbou Vesmírnou prerazilo aj na obrazovkách a to ako moderátorské trio najúspešnejšej šou RTVS Zem Spieva. Relácia získala 2 krát ocenenie OTO.
V tomto momente majú za sebou viac ako 5 úspešných celoslovenských kampaní, mnoho spoluprác a viac ako 80 odohraných koncertov a firemných eventov. Na Youtube ich sleduje viac ako stotisíc odoberateľov a ich videá presiahli hranicu 73 miliónov zhliadnutí. Napriek všetkým
vymenovaným úspechom a číslam je ich hudba stále voľne dostupná na oficiálnej stránke, no nájdete ju aj vo všetkých streamovacích službách. Vo videoklipoch cítiť ich vrelý vzťah k cestovaniu, nakoľko takmer každý klip točili aj v zahraničných destináciach (Sardínia, Kuba, Kanárske ostrovy a mnohé iné). Dokonca vytvorili svoju vlastnú cestovateľskú reality-show s názvom #ULIETAVAMESI, ktorá zožala veľký úspech. Práve na námet projektu Ulietavamesi produkovali na mieru 40 dielnu autorskú reláciu s názom Vesmírne Krásy Slovenska pre koncového klienta Folklorika TV.
Momentálne sa rozlúčili s dlhoročnou členkou a spoluzakladateľkou skupiny Dominikou Morávkovou a pozvanie do kapely prijala mladá a talentovaná Sára Polyáková. Absolventka konzervatória a herectva na VŠMU a niekoľkonásobná majsterka Slovenska v behu na 100-400m v kategórií staršie žiačky. Známa ako postava Mia zo seriálu Naši.
Vydali spolu prvý videoklip s názvom "Jedného Dňa", ktorý sa hneď umiestnil na 3. mieste v kategórií TRENDY na Slovensku a dosiahol na YouTube cez 200 000 zhliadnutí za necelý mesiac.
Momentálne nezaháľajú a vydali niekoľko ďalších úspešných videoklipov.

SHV: “Chceme našou hudbou šíriť mladosť, radosť, dobrú náladu a vyčariť úsmevy na tvárach. Prezentujeme ľahkosť bytia a niekedy sa humorne dotýkame aj spoločenských náročnejších tém.”

Organizátor si po vzájomnej dohode s výkonným umelcom vyhradzuje právo na organizačné zmeny koncertu v závislosti od predaja.

 

Vstupenky Meet & Greet: 30 € (premietanie, káva, podpisy, fotky, občerstvenie)

Harmonogram:
 
Meet & Greet
16:00 - 17:00 - premietanie
17:00 - 17:45 - fotenie, podpisy, debata, občerstvenie
 
Koncert 
17:50 - 18:00 - príprava na koncert, vstup ostatných divákov
18:00 - 19:00 - koncert

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

"S Hudbou Vesmírnou + Meet & Greet"
 • Voľné sedenie
  Cena
  18,00 €
  Počet
 • Meet & Greet
  Cena
  30,00 €
  Počet

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
DAC 1904 - FC Spartak Trnava
Šport

DAC 1904 - FC Spartak Trnava

01.10.2023 18:00
Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // Vianočný špeciál

28.11. - 20.12.2023
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia