ROZPRÁVKOLAND - Zelená Voda

ROZPRÁVKOLAND - Zelená Voda

29.08.2018 11:00
kúpalisko Zelená Voda, Zelená Voda 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Pozor zmena! Na základe rozhodnutia organizátora sa akcia uskutoční v náhradnom termíne v stredu 29.8.2018 (štátny sviatok) od 11.00 na rovnakom mieste – areál ZELENÁ VODA. Nebude chýbať ani množstvo atrakcíí, ktoré sú už v cene vstupenky.  Všetky zakúpené vstupenky na pôvodný termín zostávajú v platnosti. Ak by Vám náhradný termín nevyhovoval, lístky Vám samozrejme cez predpredaj.sk vrátime .

ROZPRÁVKOLAND - najväčší rodinný festival!

29.8. ZELENÁ VODA
začiatok akcie 11.00hod.

VSTUPNÉ:
Dospelá osoba: 15€
Dieťa nad 3 roky: 15€
Deti do 3 rokov (vrátane) - vstup zdarma

Rodinná vstupenka: 39,90 € 
(Platí pre 4 osoby)

Toto leto bude patriť deťom!
S najväčším rodinným festivalom zavítame až do 4 rôznych miest v priebehu leta. Prinesieme so sebou veľa zábavy, obľúbených detských show, atrakcií, rôzne divadielka, veľa obľúbených divadelných postavičiek, súťaží a činností s našimi animátormi a to všetko na jednom mieste a v jeden deň. Jednoducho úplný ROZPRÁVKOLAND!

Potvrdené show:
Miro Jaroš, BABY BAND s pesničkami FÍHA TRALALA, Paci Pac, Šmolkovia, MiOli, Tárajko a Popletajka, Kiki a Riki, Hugo Sníček a veľa ďalších...

SPRIEVODNÉ PROGRAMY:
DIVADIELKA - známi herci čítajú rozprávky deťom ATRAKCIE - tie "naj" atrakcie aké sú na Slovensku k dispozícií ANIMÁTORI - Agentúra ProStaff, ktorá je dlhé roky lídrom na animátorskom trhu, pre náš festival dodá a špeciálne zaškolí animátorov, ktorí budú po celý deň s deťmi tancovať, zabávať sa a súťažiť.
MASKOTI -  originálnu a rozprávkovú atmosféru celého festivalu jednoznačne doplní množstvo maskotov, postavičiek známych filmov a rozprávok ako napríklad Mimoni, Olaf, Shrek a mnoho ďalších...

VŠETKY ATRAKCIE SÚ V CENE VSTUPNÉHO!

Festivalová hymna - La la la

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Rodinná vstupenka (4 osoby)
  Cena
  39,90 €
  Nie je v predaji
 • Dospelý/ dieťa nad 3 roky
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji
 • Vstup zdarma - deti do 3 rokov
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia