PS:Digital Breakfast - Fejkbook EDITION

PS:Digital Breakfast - Fejkbook EDITION

29.03.2019 (piatok), 8:30 - 10:00
LOĎ CAFE, Tyršovo nábrežie, Bratislava

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

Dá sa Facebooku dnes ešte veriť? Ako bojuje so svojím zhoršujúcim sa imidžom? Čo chystá, aby nebol hrozbou pre spoločnosť a demokraciu?
Na marcových PS:Digital Breakfast - Fejkbook EDITION privítame novinára z Denníka N Filipa Struhárika, ktorý podrobne sleduje aj odvrátenú stranu Facebooku. Okrem iného prezradí, či Facebook zostane aj v budúcnosti sociálnou sieťou, alebo sa zmení na četovaciu aplikáciu. 

Chýbať nebudú ani najzaujímavejšie novinky z internetového a mobilného marketingu v našom podaní a samozrejmosťou sú chutné raňajky.

PS:Digital Breakfast  sa uskutočnia v piatok 29. marca od 8:30 do 10:00 na LOĎ CAFE na Tyršovom nábreží.

Viac info o PS:Digital nájdete na: www.psdigital.sk.

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    30,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané