PS:Digital Breakfast - BRAVE BRANDS edition

PS:Digital Breakfast - BRAVE BRANDS edition

28.9.2018 (piatok), 8:30 - 10:00
Reštaurácia Retro, OC Retro (1.posch) Nevädzová 6, Bratislava

Zmena miesta podujatia: Reštaurácia Retro, OC Retro (1.posch) Nevädzová 6, Bratislava

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

Akú úlohu môžu hrať značky v spoločenských zmenách a čo ich čaká, keď vyjdú z bezpečnej zóny svojej komunikácie? O tom vám porozpráva na septembrových PS:Digital Breakfast riaditeľka jednej z najúspešnejších PR agentúr, SEESAME Communication Experts, Michaela Benedigová

Chýbať nebudú ani najzaujímavejšie novinky z internetového a mobilného marketingu v našom podaní a samozrejmosťou sú chutné raňajky.

PS:Digital Breakfast  sa uskutočnia v piatok 28. septembra od 8:30 do 10:00 na LOĎ - Divadlo v podbalubí (možno ho poznáte ako Loď Adyho Hajdu) na Tyršovom nábreží.

Viac info o PS:Digital nájdete na: www.psdigital.sk.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    30,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané