PS:Digital Academy - Workshop Facebook a Instagram

PS:Digital Academy - Workshop Facebook a Instagram

24.5.2018, 16:00 - 19:00
PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy) Šusteková 5, 85104 Bratislava

Trvanie: 3 hodiny
Maximálny počet účastníkov: 15
Úroveň: Začiatočník a mierne pokročilý
Podmienka účasti: Potrebné je doniesť si vlastný notebook a mať vytvorenú Facebook stránku alebo vlastný business, pre ktorý si FB stránku na školení vytvoríte. Potrebné je mať nainštalovaný Instagram  a výhodou je mať svoj vlastný profil. Odporúčame mať absolvované školenie All about Facebook a All about Instagram, keďže workshop na tieto školenia nadväzuje.

Praktické pokračovanie školenia All about Facebook a All about Instagram. Po teoretickej časti vám prinášame workshop, kde si vyskúšate pripraviť vlastný content plán a ukážeme si, ako vytvárať rôzne formáty príspevkov a stories.

Na Workshope sa budeme venovať Facebooku a Instagramu:
• Čo je content plan a edičný plán, ako ho pripraviť a pracovať s ním
• Tvorba content plánu s konzultáciou a následným feedbackom
• Príprava príspevkov na základe zadania s využitím rôznych funkcionalít Facebooku - s následným feedbackom
• Príprava príspevkov a stories na základe zadania s využitím rôznych funkcionalít Instagramu  - s následným feedbackom

Toto školenie je určené pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Potrebné je doniesť si vlastný notebook a mať vytvorenú Facebook stránku alebo vlastný business, pre ktorý si FB stránku na školení vytvoríte. Potrebné je mať nainštalovaný Instagram a výhodou je mať svoj vlastný profil.

PS:Digital Academy je vzdelávací program z dielne digitálnej agentúry PS:Digital. Máme pre vás pripravené zaujímavé a užitočné témy zo sveta digitálneho marketingu. Na našich školeniach sa dozviete praktické tipy, ako čo najlepšie komunikovať na sociálnych sieťach, ako čo najefektívnejšie využívať reklamné formáty a cielenie, ako čítať dáta a štatistiky a ako ich využiť pre ďalšie plánovanie.
Každé školenie vedie skúsený školiteľ - človek z PS:Digital, ktorý ma nie len vedomosti, ale aj praktické skúsenosti z danej oblasti a vie tak poskytnúť reálne príklady a best practices.
Workshop Facebook a Instagram sa uskutoční vo štvrtok 24. mája od 16:00 do 19:00 v PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy).

V prípade otázok, skupinových zľavách, fakturácie nás kontaktujte na academy@psdigital.sk

Viac info o PS:Digital nájdete na www.psdigital.sk.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    70,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané