PS:Digital Academy - Facebook ads pre pokročilých

PS:Digital Academy - Facebook ads pre pokročilých

26.4.2018, 16:00 - 19:00
PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy) Šusteková 5, 85104 Bratislava

Trvanie: 3 hodiny
Minimálny počet účastníkov: 10
Úroveň: Pokročilý

Robíte reklamu na Facebooku a chceli by ste sa naučiť ešte efektívnejšie cieliť, optimalizovať a využívať prostredie Facebook ads naplno?
Príďte na školenie, kde vás prevedieme pokročilými nastaveniami a možnosťami tvorby reklamy na Facebooku. Naučíte sa, ako pracovať s rozšírenými možnosťami cielenia (lookalike audiences, custom audiences, ...), pokročilými typmi kampaní (conversion, brand awareness, ...), ich umiestnením (Messenger, Instagram feed, ...) a ako efektívne reklamy optimalizovať. Predstavíme vám aj Power Editor, čo je advanced nástroj na správu facebookových reklám priamo od Facebooku.

Za 3 hodiny spoločne prejdeme:
- orientácia v rozhraní reklamného účtu cez Ads Manager a Power Editor
- nastavenie Facebook Pixel-u
- nastavenie konverzií a custom eventov pomocou Facebook Pixel-u
- tvorba a práca s publikami Custom Audiences
- tvorba a práca s publikami Lookalike Audiences
- nastavenie pokročilých typov kampaní (Conversion, Brand Awareness, Video Views)
- nastavenie pokročilého cielenia, optimalizácia kampane a nastavenie manuálneho biddingu
- tvorba pokročilejších for'atov reklamnej kreatívy
- vyhodnocovanie a pokročilá optimalizácia kampane
- ukážka umiestnenia reklamy pre Messenger, Instagram feed, Instagram Stories

Toto školenie je určené pre pokročilých, tých, ktorí pracujú s Facebook reklamou, prípadne absolvovali školenie Facebook ads základy.

PS:Digital Academy je vzdelávací program z dielne digitálnej agentúry PS:Digital. Máme pre vás pripravené zaujímavé a užitočné témy zo sveta digitálneho marketingu. Na našich školeniach sa dozviete praktické tipy, ako čo najlepšie komunikovať na sociálnych sieťach, ako čo najefektívnejšie využívať reklamné formáty a cielenie, ako čítať dáta a štatistiky a ako ich využiť pre ďalšie plánovanie. 
Každé školenie vedie skúsený školiteľ - človek z PS:Digital, ktorý ma nie len vedomosti, ale aj praktické skúsenosti z danej oblasti a vie tak poskytnúť reálne príklady a best practices.
Facebook ads pre pokročilých sa uskutoční vo štvrtok 26. apríla od 16:00 do 19:00 v PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy).

V prípade otázok, skupinových zľavách, fakturácie nás kontaktujte na academy@psdigital.sk.

Viac info o PS:Digital nájdete na www.psdigital.sk.


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    90,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané