Pozitívny Pjatoček - ZRUŠENÉ

Pozitívny Pjatoček - ZRUŠENÉ

14.05.2021 18:00
Amfiteáter v Račí, Pri kolíske 972, Bratislava

Podujatie Pozitívny Pjatoček je ZRUŠENÉ. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V tomto emaili zákazníci taktiež obdržia inštrukcie o postupe vrátenia peňazí. 

Avizovaný prvý tohtoročný koncert s publikom sa žiaľ, napokon neuskutoční. Akciu pod názvom Pozitívny pjatoček, na ktorej v amfiteátri v bratislavskej Rači mali vystúpiť skupiny Le Payaco a Darkness Positive, museli organizátori zrušiť v dôsledku nepriaznivej predpovede počasia.

"Mrzí nás to, ale predpoveď počasia na najbližšie dni nevyzerá dobre. Strechou nechránené pódium je pre muzikantov rizikom a taktiež diváci by určite nemali komfort, kedže počas podujatia by museli podľa platných nariadení sedieť. V amfiteátri sú drevené lavičky, ktoré sú v daždivých dňoch nepoužiteľné.“ potvrdil nútené anulovanie koncertu organizátor podujatia František Tököly. „Nový termín ostáva otvorený, je možné, že si počkáme až na ďalšie zlepšenie pandemickej situácie a prechod do zelenej zóny, ktorá výrazne uľahčí organizovanie kultúrnych podujatí,“ dodal.
Podľa súčasných platných opatrení možno v tzv. ružovom okrese, kam patria aj tie bratislavské, organizovať exteriérové kultúrne podujatie pri zaplnení maximálne 50 percentnej kapacity a limitom 500 návštevníkov. Pri kapacite račianskeho amfiteátra sa tak očakávalo až 400 návštevníkov.

 

  • Vstup
    Cena
    23,90 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Medzinárodné letecké dni SIAF 2021
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021

04.09. - 05.09.2021
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia