Pitch Masters aneb jak prodat nápad i sebe?

Pitch Masters aneb jak prodat nápad i sebe?

24.06.2020 19:00
https://live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Ako správne pristupovať k tvorbe prezentácií? Ako čo najlepšie odhadnúť a zaujať svoje publikum? A ako to celé urobiť tak, aby ste boli vy aj váš nápad zožali aplauz? To všetko si povieme a ukážeme na konkrétnych príkladoch. Najnovšie trendy a inšpirácie svetových speakerov už sú len čerešničkou na streamu.

BIO Nikol Foktová: Nikola začínala vo svete digitálu. Predtým ako Idea Maker, dnes Creative Director agentúry Kindred, ktorá sa okrem klasickej reklamy sústredí na digitálne transformáciu. Nikol vo svojich kampaniach rada kombinuje silný insight, múdru myšlienku, dáta a zábavné technológie. Naposledy napríklad v kampani Eat This Paper alebo v hologramu pre agentúrne klientov.

Čo sa naučíte? Po absolvovaní kurzu pravdepodobne úplne zmeníte svoj postup tvorby prezentácií. Budete vytvárať štruktúrovanejší, prínosnejšie a divácky zábavnejšie pracky. Možno tak dobré, až budem dúfať, že sa nestretneme v tendri :-)

Tešíme sa na virtuálne stretnutie v stredu 24. júna od 19:00.

Ako prebieha livestream a archív videa?
Začiatok live prednášky je o 19:00, vrámci ktorej máte možnosť posielať otázky priamo prednášajucemu priamo v udalosti eventu . Po ukoncení online prednášky sa video archivuje a bude dostupné do 1 hodiny.
Záznam bude k dispozícii 7 dní od ukončenia livestreamu.

Cenník:
- PPV 20 EUR + 7 dní archív

PPV (pay-per-view) prenos nájdete tu: live.upcoming.sk/predpredaj-sk

Je potrebné zadať 8 (osem) miestny kód z voucheru, ktorý Vám po úspešnej platbe príde na mail vo formáte PDF (pozor! nezadávajte číslo objednávky).

Kapacita obmedzená.


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • PPV (pay-per-view)
    Cena
    20,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

09.10.2020 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
HEX V ŠTIAVNICI
Koncert

HEX V ŠTIAVNICI

14.08.2020 19:00
Amfiteáter Banská Štiavnica, Novozámocká ul. 20/A, 969 01, Banská Štiavnica
Detail podujatia
9. ročník dm ženský beh 2020
Šport

9. ročník dm ženský beh 2020

19.09.2020
Eurovea, nábrežie Dunaja, centrum mesta Bratislava, Slovenská republika
Detail podujatia